Період публікації:

від

до

Категорія:

Театр тіней «Картинка» в гостях у НРЦ «Довіра» (фото)

Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 

min
max

У НРЦ «Довіра» триває Тиждень Добра для учнів індивідуальної форми навчання. 22 травня 2018 року до нас завітав Театр тіней «Картинка» з виставою «РОКова Дюймовочка».

Учасники театру – випускники й учні нашого Центру та їх батьки. Його мета – інтеграція; соціалізація; корекція сімейних стосунків; робота зі страхом, тривогою, агресіею, нав’язливими станами; набуття комунікативних навичок (жести, міміка, слово); розвиток фізичних здібностей (можливостей свого тіла, тілесної комунікації, відчуття простору); розвиток музичних здібностей (музична грамота, імпровізація на різних музичних інструментах, вираження емоцій); розвиток спонтанного реагування.

Після завершення вистави актори разом із глядачами виконали пісні «Рідна мати моя…», «Вчителько моя…», «Tylko we Lwowie».

Дирекція Центру висловлює щиру вдячність керівникові Театру п. Лілії Сютик, зичить успіхів і нових ідей, і з радістю чекає в закладі з новими здобутками!

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні НРЦ  «Левеня» на виставі «Поверніть сніг» Учні НРЦ «Левеня» на виставі «Поверніть сніг» Опубліковано: Субота, 28 грудня 2019 26 грудня 2019 року учні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня», відвідали виставу «Поверніть сніг». Завдяки мобільному оператору Київстар, «левенята» поринули в світ казки, в пошуки крижаних сніжинок і справжньої зими. Дітлахи отримали море задоволення...

Переглядів: 698 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Знову турбота, увага та любов. Знову турбота, увага та любов. Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 17 грудня 2019 року до вихованців НРЦ І-ІІ ступенів «Довіра» завітала громадська організація «Турбота в дії». Працівники та волонтери представили виставу «Білосніжка», яка підняла настрій та прийшлася до душі вихованця Центру. На завершення святкового дійства всіх присутніх пригощали фруктами.

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook