Період публікації:

від

до

Категорія:

Театр тіней «Картинка» в гостях у НРЦ «Довіра» (фото)

Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 

min
max

У НРЦ «Довіра» триває Тиждень Добра для учнів індивідуальної форми навчання. 22 травня 2018 року до нас завітав Театр тіней «Картинка» з виставою «РОКова Дюймовочка».

Учасники театру – випускники й учні нашого Центру та їх батьки. Його мета – інтеграція; соціалізація; корекція сімейних стосунків; робота зі страхом, тривогою, агресіею, нав’язливими станами; набуття комунікативних навичок (жести, міміка, слово); розвиток фізичних здібностей (можливостей свого тіла, тілесної комунікації, відчуття простору); розвиток музичних здібностей (музична грамота, імпровізація на різних музичних інструментах, вираження емоцій); розвиток спонтанного реагування.

Після завершення вистави актори разом із глядачами виконали пісні «Рідна мати моя…», «Вчителько моя…», «Tylko we Lwowie».

Дирекція Центру висловлює щиру вдячність керівникові Театру п. Лілії Сютик, зичить успіхів і нових ідей, і з радістю чекає в закладі з новими здобутками!

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято Матері «Ми вдячні Богові за Маму» Свято Матері «Ми вдячні Богові за Маму» Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 23 травня 2019 року в НРЦ «Довіра» Святом Матері завершився Тиждень Добра для учнів індивідуальної форми. На святі діти танцювали, інсценували казочку «Колобок», розповідали вірші, брали участь у цікавих конкурсах, а на завершення вручили матусям власноруч виготовлені листівки.

Переглядів: 214 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Театр тіней «Крила». Перегляд вистави «Синдбад і Чарівний Птах» Театр тіней «Крила». Перегляд вистави «Синдбад і Чарівний Птах» Опубліковано: Середа, 22 травня 2019 22 травня 2019 року, в рамках проведення Тижня Добра, до учнів НРЦ «Довіра» завітав театр тіней «Крила». Школярі переглянули виставу тіней «Синдбад і Чарівний Птах», вболівали за героїв казки, раділи щасливому завершенню.

Переглядів: 216 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook