Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято матері в Унятицькому НВК

Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 

min
max

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері. Місяць травень – це місяць Небесної Матері Діви Марії, яка для нашого народу є особливо шанованою. І сьогоднішнє свято – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це слово.

Мама… Вимовляєш це рідне до болю слово, і перед тобою постає образ єдиної, наймудрішої, найсвятішої… Мама дала нам життя, навчає всіх життєвих премудростей, учить розуміти людей і творити добро.

В актовому залі Унятицького НВК І-ІІ ст., що на Дрогобиччині, зібралися учні, вчителі та батьки, щоб вшанувати маму, Богиню, Берегиню.

Отець Мирослав поблагословив усіх присутніх на проведення свята.

Зі словами вітання і вдячності до матерів і бабусь звернувся директор Унятицького НВК Макар С.І.: «Сьогодні я схиляю голову перед усіма матерями. Кажуть, що великі люди не народжуються – їх виховують матері. Саме безкорисна, гаряча та світла любов – любов матері. Тому сьогодні я звертаюся до дітей: шануйте і бережіть своїх мам, радуйте їх своїми успіхами та досягненнями в навчанні! Хочеться сподіватися, що нинішнє свято залишить про себе теплу згадку у материнських серцях та додасть віри у краще майбутнє для нашого підростаючого покоління». Степан Іванович вручив матерям і бабусям грамоти за активну участь у житті школи та проведення акції «Садимо сад і ліс України».

З дитячих уст лунали палкі слова вітань для найдорожчих серцю людей: мам та бабусь.

Мамо, мамо, моя прехороша.

Як загляну в очі я твої –

Затихає вмить страшна пороша,

І піснями линуть солов’ї.

Мамо, мамо, ніжна моя нене,

Усмішка твоя – як сонце те.

Квіти квітнуть, листячко зелене –

Яке щастя, що ти в мене є!

Педагог-організатор Гарасим С.В. та вчитель музики Яворська Є.А. подбали про духовне, емоційне та естетичне виховання дітей. Доказом цього було цікаве оформлення залу, українське вбрання дітей. Під час декламування віршів, виконання пісень та танців простежувались невимушеність, щирість та радість дітей. Своїм виступом учні приємно порадували рідних матусь. Від дитячих усмішок в залі було тепло та затишно. Діти дарували мамам власноруч виготовлені подарунки і найтепліші поцілунки. Сільський голова Матолінець М.В. та Галина Гайдук також привітали присутніх зі святом та подякували педколективу та школярам за цікаву програму. Свято вдалося на славу, свідченням цьому були сльози радості на очах матерів.

Спасибі, мамо, за усе на світі!

І за життя, і радощі мої.

За те, що сонце так яскраво світить

І так співають гарно солов’ї.

Спасибі, мамо, мамочко рідненька,

За ласку, щедрість, щирість, доброту.

Здорова будь і будь щаслива, ненько,

Спасибі, мамо, за любов святу.

Фотозвіт зі свята можна переглянути за посиланням.

Немає коментарів

Схожі статті:

"Любов материнська-основа життя." "Любов материнська-основа життя." Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 В Бориславській ЗСШ-інтернаті учні 9 класів та група учнів початкової школи провели свято, приурочене Дню матері. Це свято відбулося в актовому залі школи, супроводжувалося піснями, поезією, музикою, легендами про матір, цікавими сценками, мультимедійною презентацією "Я і мама". Сьогоднішнє свято...

Переглядів: 740 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

"Я вдячний Богові за маму" "Я вдячний Богові за маму" Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері.  Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. У нашім раї на землі Нічого кращого немає, Як...

Переглядів: 292 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook