Період публікації:

від

до

Категорія:

Львівський кооперативний коледж економіки і права запрошує на День відкритих дверей

Опубліковано: Вівторок, 17 квітня 2018 

min
max

У суботу, 21 квітня, у Львівському кооперативному коледжі економіки і права (вул. Клепарівська, 11) відбудеться День відкритих дверей. Початок заходу – об 11:00 годині.

Розпочнеться захід із презентацій спеціальностей студентами коледжу. Всі присутні матимуть змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад, інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, студентські гуртожитки, їдальню, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Окрім того, студенти спеціальностей планують провести презентаційні майстер-класи.

Також представники циклових комісій коледжу зможуть надати відповіді на запитання майбутнім абітурієнтам та їх батькам, більш детально за окремими напрямами підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів на 2018/2019 навчальний рік за денною та заочною формою навчання.

Майбутні студенти зможуть поставити запитання про особливості цьогорічного вступу, на які отримають вичерпні відповіді від членів приймальної комісії коледжу.

Організатори заходу сподіваються, що їх інформація допоможе зробити правильний вибір для майбутньої професійної діяльності кожного.

Запрошуємо абітурієнтів, учителів, батьків та усіх зацікавлених на даний захід.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті коледжу: http://www.ccej.lviv.ua, або за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 11 (район церкви св. Анни). Тел. для довідок: (032) 233-31-35, 233-31-41, 233-33-88.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели День відкритих дверей (фото) У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели День відкритих дверей (фото) Опубліковано: Четвер, 26 квітня 2018 Днями у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, випускники шкіл, ліцеїв та батьки прибули з різних районів міста та області для ознайомлення з навчальним закладом та його спеціальностями. Такий захід, як завжди, викликає значний інтерес...

Переглядів: 216 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели День відкритих дверей (фото) У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели День відкритих дверей (фото) Опубліковано: Вівторок, 03 квітня 2018 24 березня у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» був проведений День відкритих дверей. Привітали гостей представники адміністрації, побажавши вдалого вибору фаху. Для відвідувачів коледж розробив цілу низку різноманітних ознайомчих заходів: презентація спеціальностей навчального...

Переглядів: 146 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook