Період публікації:

від

до

Категорія:

Музеї Стрия

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

13 квітня 2018 року в рамках проекту «Пізнай історію рідного краю» учні п’ятих класів Угерської СЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали музеї міста Стрия, а саме: садибу Степана Бандери, Меморіальний комплекс жертвам репресій 1940-их років та краєзнавчий музей «Верховина».

Коли потрапляєш у приміщення садиби Степана Бандери, здається, що ти опинився у якомусь іншо­му світі, років за 100 до наших часів.  Стіни першої з кімнат оформлено об’ємною мапою родоводу родини Бандери.  Її дуже цікаво розглядати, уяв­ляючи собі тих людей, які віддали своє життя за волю України, які є символом борця-патріота. Адже слово «бандерівець» стало синонімом до слова «патріот».  Кімнати в музеї невеличкі, навіть здається, що затіс­ні, але в них відчувається справжній дух людей, які любили свою Батьківщину.

У Меморіальному комплексі жертв комуністичних репресій учням розповіли про багатотисячні розстріли у тюрмі  Стрия. Особливо дітей вразили фотографії  та історія невідомої жінки.

У кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут, побачити цікаві і дивовижні речі, дізнатися про його видатних людей. Таким місцем є краєзнавчий музей. Тут ми познайомилися з історією розвитку всього людства на прикладі свого краю, його природою і культурою, побачили  наш національний одяг і прикраси, почули пісні, оглянули знайдені  на наших теренах стародавні знаряддя праці  далеких предків, залишки їх зброї.

Закликаємо усіх відвідувати музеї Стрийщини, знайомитися із життям наших попередників та дізнатися про людей, які стали гордістю нашого краю!

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Опубліковано: Понеділок, 28 травня 2018 З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму  в  Угерській СЗОШ І-Ш ступенів з 21 по 25 травня 2018 року було  проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.  У третьому класі класним керівником Хомцій І.Ф. була проведена гра-вікторина «Хто такий дорожній знак?»  Класний керівник сьомого класу...

Переглядів: 551 Коментарів: 0

Відділи освіти

Одягнімо вишиванку разом! Одягнімо вишиванку разом! Опубліковано: Четвер, 17 травня 2018 17 травня 2018 року в Угерській СЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено флешмоб «Одягнімо вишиванку разом!», щоб відзначити День вишиванки в Україні – свято національної та духовної єдності, а також з метою єдності учнів, збереження національних цінностей,  духовної спадщини нашого народу, популяризації української...

Переглядів: 55 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook