Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині планують відкрити 8 навчально-практичних центрів

Опубліковано: П`ятниця, 13 квітня 2018 

min
max

Задля підвищення професійного рівня підготовки та зацікавленості молоді професійною освітою на Львівщині планують відкрити 8 навчально-практичних центрів.

Про це сьогодні, 13 квітня, під час прес-конференції повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Ми маємо ресурс на створення 8 навчально-практичних центрів, які функціонуватимуть на базі закладів професійно-технічної освіти Львівської області. З них три будуть профінансовані з державного бюджету, п’ять – з обласного. Це дозволить створити належні умови для здобуття професійної освіти», - розповіла Любомира Степанівна.

За її словами, за державні кошти відкриють три нові НПЦ: електроустаткування і електроосвітлення – у Бориславі, газозварювальний – у Львові та токарський – у Новояворівську.

Ще 5 планується створити за кошти обласного бюджету у Дрогобичі, Сокалі, Стрию та ін.

Нагадаємо, у 2017-му за рахунок державної субвенції на Львівщині відкрили два НПЦ: у Червоноградському ВПУ № 11 – центр сучасних швейних технологій і дизайну, та у Стрийському ВПУ № 8 – центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярів Львівщини запрошують на Форум професійної освіти Школярів Львівщини запрошують на Форум професійної освіти Опубліковано: П`ятниця, 13 квітня 2018 24 квітня у Львові відбудеться Перший форум закладів професійної освіти та ЗВО професійного спрямування. Захід спрямований допомогти та сприяти старшокласникам 8-11 класів з вибором власного покликання. У програмі форуму: виставкова зона для понад 35 освітніх закладів Львівщини; презентації,...

Переглядів: 138 Коментарів: 0

Випускникам шкіл

Ми повинні готувати фахівців, які будуть затребуваними на ринку праці, - Олег Синютка (фото) Ми повинні готувати фахівців, які будуть затребуваними на ринку праці, - Олег Синютка (фото) Опубліковано: П`ятниця, 13 квітня 2018 Сьогодні, 13 квітня, у Львівській ОДА відбулась нарада щодо регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітничих кадрів. «Сьогодні на Львівщині прослідковується динаміка зі створення нових робочих місць, зокрема за минулий рік ми відкрили 84 нових підприємства, створили 8 тисяч робочих...

Переглядів: 170 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook