Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині створять 25 інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими потребами (фото)

Опубліковано: Четвер, 12 квітня 2018 

min
max

Цьогоріч на Львівщині створять 25 інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими потребами. Станом на 12 квітня вже прийнято 19 рішень територіальних громад про створення таких центрів.

Про це повідомила сьогодні під час брифінгу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Інклюзивно-ресурсні центри – це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. У 2018 з державного бюджету виділено субвенцію для створення таких центрів. На обладнання ми маємо 6,5 млн гривень, це в середньому для одного центру – близько 200 тис. гривень На сьогодні прийнято 19 рішень територіальних громад про створення інклюзивно-ресурсних центрів, інші впродовж травня приймуть рішення. З 1 вересня на кожній території запрацює інклюзивно-ресурсний центр», - зазначила Любомира Мандзій.

Також Любомира Мандзій зазначила, що 2018 році виділено субвенцію 8,2 млн гривень на забезпечення освітніх потреб дітей, які навчаються на інклюзії.

“В області є 358 таких дітей, в середньому на кожну дитину виділено близько 23 тис. гривень. Використання коштів можливе у співвідношенні 35 % на обладнання, що можуть закуповувати заклади освіти для цих діток у класи, а 65 % – на реабілітаційні та корекційні послуги», - розповіла Любомира Мандзій.

Як зазначила директор НРЦ «Левеня» Віра Ремажевська, інклюзивно-ресурсні центри – ключові заклади із надання реабілітаційний послуг дітям з особливими потребами.

“Я вдячна, що дружина Президента підтримала цей важливий проект. Перший крок зроблено і важливо, що є державна підтримка. Я сподіваюсь, що люди, які прийдуть працювати у новостворені центри – це будуть люди з новим мисленням, для яких ключовим буде не лише дитина, але й сім'я, бо такі діти потребують супроводу її і родини», - наголосила Віра Ремажевська.

Немає коментарів

Схожі статті:

В області для дітей з особливими потребами запрацюють інклюзивно-ресурсні центри В області для дітей з особливими потребами запрацюють інклюзивно-ресурсні центри Опубліковано: Вівторок, 03 квітня 2018 Відповідно до постанови Кабміну в області створять інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами. Станом на 2 квітня вже прийнято рішення рад про створення таких центрів у м. Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, а також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському,...

Переглядів: 96 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

«Зеленсвіт» (фото) «Зеленсвіт» (фото) Опубліковано: Понеділок, 26 березня 2018 У НРЦ «Довіра» восени 2017 року стартував проект «Зеленсвіт», організований вчителями трудового навчання Пасічником І.В. та образотворчого мистецтва Данків У.Г. Мета проекту – соціалізація дітей із особливими потребами і залучення їх до суспільно-корисної праці, озеленення і декорування шкільних приміщень...

Переглядів: 143 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook