Період публікації:

від

до

Категорія:

Барвиста писанка

Опубліковано: Четвер, 05 квітня 2018 

min
max

В Бориславській  санаторній школі-інтернаті вихователь 1 класу Семйоник М.М. провела виховну бесіда ,,Барвиста писанка’’.

Теоретична інформація про символіку та обрядовість наших писанок поєднувалась також з виготовленням самими учнями великодніх яєць.

Діти з особливою цікавістю вслухались в бесіду, проявляли обізнаність в даному питанні, що свідчило про дотримання традицій та виховання цінностей в сім’ї.

Даною бесідою хотілось розкрити цінність і символіку унікального витвору української культури - писанки; розширити і поглибити знання учнів про народну символіку; навчити застосовувати отримані знання та навички з розпису на практиці при виготовленні пасхальних яєць; прищепити любов до народного мистецтва; виховувати естетичний та художній смак; любов і повагу до рідної культури.

Вихованці з ентузіазмом взялись за виготовлення писанок, з відповідальністю та особливою бережністю розфарбовували їх, пам’ятаючи, що писанка – символ світлого празника Великодня, свята, коли воскресає природа, коли все відроджується для продовження життя на землі.

 

 

Семйоник М.М., вихователь

 

Немає коментарів

Схожі статті:

,,Здоров'я - найдорожче у світі''. ,,Здоров'я - найдорожче у світі''. Опубліковано: Середа, 11 квітня 2018 6 березня вихователь 7б класу Бориславської санаторної школи -  інтернату Держепільський М.М. провів виховну годину на тему: ,,Здоров'я - найдорожче у світі''. Учні обговорювали і пояснювали прислів'я про здоров'я, розв'язували кросворд, а також була проведена гра ,,Шифрувальник''. Микола Миронович...

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

"До нас прийшла весна" "До нас прийшла весна" Опубліковано: Понеділок, 02 квітня 2018 Вчителем  початкових класів БориславськоїЗСШ-інтернату  Федиців Іриною Ігорівною  було проведено в 1 класі виховну годину на тему "До нас прийшла весна". Метою  виховної години було поглибити знання дітей про природні процеси , що відбуваються  навесні. Ознайомити з веснянками, обрядом закликання весни....

Переглядів: 116 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook