Період публікації:

від

до

Категорія:

" Спадкові захворювання людини" - тема учнівських проектів

Опубліковано: П`ятниця, 02 березня 2018 

min
max

1 березня в Бориславській ЗСШ - інтернаті І - ІІІ ст. учні 9- х класів на уроці біології під керівництвом вчителя Пігур О.М. презентували свої проектні роботи на тему : " Спадкові захворювання людини".

Причини виникнення, симптоми спадкових захворювань і методи їх виявлення були основними питаннями учнівських проектів.

Цигарки, алкоголь та інші токсичні речовини є сильними мутагенами. Вживання майбутніми матерями наркотиків, алкоголю, певних лікарських препаратів, куріння тютюну можуть призвести до порушень нормального формування зародка. Внаслідок цього народжується дитина зі спадковими хворобами або вадами розвитку.

Учні зробили  висновок, що ведення здорового способу життя є одним з важливих факторів народження здорового потомства.

Пігур О.М., вчитель біології

Немає коментарів

Схожі статті:

Mobilab_Lviv та школярі СЗШ №7 м. Львова Mobilab_Lviv та школярі СЗШ №7 м. Львова Опубліковано: Середа, 06 лютого 2019 А наша Мобільна наукова лабораторія  вже у Середній загальноосвітній школі № 7 м. Львова. Там школярі вражені від лабораторії. Вони не здогадувались, що вчити фізику можна так цікаво та легко.

Переглядів: 339 Коментарів: 0

Відділи освіти

Таємниці космосу Таємниці космосу Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018  Відповідно до навчальної програми тема 14 тижня НУШ «Таємниці космосу». Учні   1 класу Боляновицької ЗОШ І – ІІ ст. Мостиського р-ну мандрували  просторами нашої планети та космосом.Впродовж цього тижня діти знайомилися з поняттям про форму Землі та таємницями космосу. Учні дізналися про імена вчених-конструкторів,...

Переглядів: 171 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook