Період публікації:

від

до

Категорія:

Віртуальна мандрівка курортами Львівщини

Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018 

min
max

Унікальні лікувальні властивості мінеральних вод Львівської області відомі уже більше 100 років. Лікуванню, оздоровленю і спокійному відпочинку сприяє краса навколишньої природи і чисте повітр'я.  7 лютого  вихователь Бориславської ЗСШ-інтернату Гайгель О.В. підготувала та провела віртуальну мандрівку лікувальними курортами Львівщини. В своїй призентації Олена Володимирівна  ознайомила учнів з лікувальними джерелами.                                                                     

Трускавець завоював популярність завдяки лікувальній воді “Нафтуся”.

Одним з основних лікувальних факторів Моршина є мінеральні джерела, а також торф’яна грязь і озокерит.

Східницьке родовище мінеральних вод налічує 38 джерел. Східницькі мінеральні води не мають аналогів у Європі, поєднують у собі лікувальні якості води таких відомих курортів, як Трускавець, Кисловодськ (Росія) та Боржомі (Грузія).

Великий Любінь.  Основний природний ресурс – сірководнева вода – має унікальні лікувальні та  оздоровчі властивості. 

Шкло.  Бальнеологічний і грязьовий курорт в Яворівському  районі Львівської області. Сірководневу сульфатно-кальцієву воду використовують для купелів, гідрокарбонатнонатрієво-кальцієву — для пиття.

Діти почерпнули багато цікавої інформації, переглянули фільм «Східниця. Відпочинок на всі смаки». В пам’яті дітей залишились незбутні враження.

 

Гайгель О.В., вихователь

Немає коментарів

Схожі статті:

Збори трудового колективу Збори трудового колективу Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 7 червня 2019 р в КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст» відбулися збори трудового колективу, на порядку денному яких було одне питання, а саме: звіт адміністрації школи. Директор школи Громик О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи Піхота М.П., заступник...

Переглядів: 897 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Математичні перерви Математичні перерви Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Щоб провести час на перерві цікаво, весело  вчитель математики Бориславської ЗСШ-інтернату Стельмахович Д.М. практикує «математичні перерви», під час яких учні різних класів в кабінеті математики розв’язують логічні задачі, розгадують математичні ребуси, проходять цікаві міні-квести.

Переглядів: 273 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook