Період публікації:

від

до

Категорія:

Скільки в людині доброти – стільки в ній і життя (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 29 грудня 2017 

min
max

На передодні свята Миколая учні КЗ ЛОР «Лівчицька СЗШІ І-ІІ ступенів» написали листи до святого Миколая, з проханням принести їм подарунки.

Дітей святий чарівник почув і завітав до них. Його помічники були студенти академії ветеринарної медицини, які є представниками Мальтійської служби допомоги. Багаторічна співпраця з ними допомагає виконати бажання дітей з особливими потребами. Дуже цікаво і повчально було проведено свято з іграми, конкурсами, розвагами, змаганнями, переглядом мультику. Дзвінкоголосо лунала пісня про святого Миколая.

Висловлюємо щиру подяку всім, всім, всім, хто долучився до організації такого чудового свята!!!

Робіть добро на землі і всім буде добре!

Немає коментарів

Схожі статті:

Святий Валентин (фото) Святий Валентин (фото) Опубліковано: Вівторок, 18 лютого 2020 5.02.20 вихованці Лівчицької спецшколи готувалися до свята Валентина.З бібліотекарем Булдаковою М. М.виготовляли валентинки. Метою заходу було ознайомити дітей з історією виникнення Дня Закоханих; виховувати увагу до близьких людей, бажання зробити приємне.

Переглядів: 342 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Зимові свята (фото, відео) Зимові свята (фото, відео) Опубліковано: Четвер, 23 січня 2020 Зимові свята – улюблена пора школярів та багатьох людей. Може не усі люблять зиму, але точно кожен житель нашої країни та світу полюбляє зимові свята. Іноді здається, що вся зима – суцільне свято. Наша шкільна родина Лівчицької спецшколи розпочала цикл зимових календарно-обрядових свят першого дня зими...

Переглядів: 632 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook