Період публікації:

від

до

Категорія:

"Майстерня Святого Миколая".

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017 

min
max

 

В Україні День Святого Миколая здавна був значним і веселим святом.

Діти вірять у Святого Миколая, але чекають не лише на подарунки. Цей день означає певне підбиття підсумків у навчальних здобутках, а також дитячий іспит совісті напередодні Різдва, підсумок добрих справ.

У переддень свята Миколая в Бориславській  ЗСШ –інтернаті з першим снігом розпочала свою роботу  «Майстерня Святого Миколая».

Тут панують дива і з’являються справжні рукотворні шедеври , виготовляючи цікаві, оригінальні та неповторні подарунки.

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей та організація змістовного дозвілля дітей .

Недарма Святитель приходить до господи не один,а із своїми помічниками, тому організаторами акції стали педагоги та вихованці.

Після закінчення роботи творчої майстерні керівник – соціальний педагог Старостіна О.І. разом зі своїми помічниками подарували усім працівникам школи свої маленькі подарунки.

 

Старостіна О.І., соціальний педагог

Немає коментарів

Схожі статті:

Збори трудового колективу Збори трудового колективу Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 7 червня 2019 р в КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст» відбулися збори трудового колективу, на порядку денному яких було одне питання, а саме: звіт адміністрації школи. Директор школи Громик О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи Піхота М.П., заступник...

Переглядів: 907 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Математичні перерви Математичні перерви Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Щоб провести час на перерві цікаво, весело  вчитель математики Бориславської ЗСШ-інтернату Стельмахович Д.М. практикує «математичні перерви», під час яких учні різних класів в кабінеті математики розв’язують логічні задачі, розгадують математичні ребуси, проходять цікаві міні-квести.

Переглядів: 279 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook