Період публікації:

від

до

Категорія:

"Майстерня Святого Миколая".

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017 

min
max

 

В Україні День Святого Миколая здавна був значним і веселим святом.

Діти вірять у Святого Миколая, але чекають не лише на подарунки. Цей день означає певне підбиття підсумків у навчальних здобутках, а також дитячий іспит совісті напередодні Різдва, підсумок добрих справ.

У переддень свята Миколая в Бориславській  ЗСШ –інтернаті з першим снігом розпочала свою роботу  «Майстерня Святого Миколая».

Тут панують дива і з’являються справжні рукотворні шедеври , виготовляючи цікаві, оригінальні та неповторні подарунки.

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей та організація змістовного дозвілля дітей .

Недарма Святитель приходить до господи не один,а із своїми помічниками, тому організаторами акції стали педагоги та вихованці.

Після закінчення роботи творчої майстерні керівник – соціальний педагог Старостіна О.І. разом зі своїми помічниками подарували усім працівникам школи свої маленькі подарунки.

 

Старостіна О.І., соціальний педагог

Немає коментарів

Схожі статті:

Урок української мови в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Урок української мови в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Вчитель початкових класів Бориславської ЗСШ-інтернату  Федиців Ірина Ігорівна провела урок з української мови на тему: "Закріплення вимови і написання слів з апострофом" .  Метою цього уроку було поглибити знання учнів про апостроф ,читати і писати слова з апострофом, розвивати вміння і навички звуко-буквенного...

Переглядів: 53 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 Уроки англійської мови в 9 класі Бориславської ЗСШ-інтернату, Уроки англійської мови в 9 класі Бориславської ЗСШ-інтернату, Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 У 9-а класі Бориславської ЗСШ – інтернату вчителем англійської мови Тимчій В.Ю.  був проведений урок на тему: "Mass media in our life". Учні практикувалися у писемному мовленні та читанні, навчались формувати тези, робили аргументації та висновки. Діти  розвивали критичне ставлення до інформації,...

Переглядів: 46 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook