Період публікації:

від

до

Категорія:

"Майстерня Святого Миколая".

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017 

min
max

 

В Україні День Святого Миколая здавна був значним і веселим святом.

Діти вірять у Святого Миколая, але чекають не лише на подарунки. Цей день означає певне підбиття підсумків у навчальних здобутках, а також дитячий іспит совісті напередодні Різдва, підсумок добрих справ.

У переддень свята Миколая в Бориславській  ЗСШ –інтернаті з першим снігом розпочала свою роботу  «Майстерня Святого Миколая».

Тут панують дива і з’являються справжні рукотворні шедеври , виготовляючи цікаві, оригінальні та неповторні подарунки.

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей та організація змістовного дозвілля дітей .

Недарма Святитель приходить до господи не один,а із своїми помічниками, тому організаторами акції стали педагоги та вихованці.

Після закінчення роботи творчої майстерні керівник – соціальний педагог Старостіна О.І. разом зі своїми помічниками подарували усім працівникам школи свої маленькі подарунки.

 

Старостіна О.І., соціальний педагог

Немає коментарів

Схожі статті:

«Лабораторка на асфальті» «Лабораторка на асфальті» Опубліковано: Вівторок, 25 вересня 2018 «Лабораторка на асфальті» - так учні 10 класу Бориславської ЗСШ-інтернату назвали урок фізики, який сьогодні пройшов на свіжому повітрі разом з вчителем фізики Титиш О.М. З ініціативи учнів та з креативності вчителя пройшла лабораторна робота на тему «Дослідження рівноприскореного руху» у формі гри....

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Перший модельний тиждень навчання для першокласників у Бориславській ЗСШ – інтернаті . Перший модельний тиждень навчання для першокласників у Бориславській ЗСШ – інтернаті . Опубліковано: Четвер, 13 вересня 2018 Цікаво  і весело пройшов перший модельний тиждень навчання для першокласників у Бориславській ЗСШ – інтернаті . Кожен день розпочинався ранковими зустрічами, де діти ближче знайомилися один з одним, обговорювали цікаві питання , ділилися враженням про літній відпочинок, а також грали у рухливі ігри. Під...

Переглядів: 38 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook