Період публікації:

від

до

Категорія:

"Майстерня Святого Миколая".

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017 

min
max

 

В Україні День Святого Миколая здавна був значним і веселим святом.

Діти вірять у Святого Миколая, але чекають не лише на подарунки. Цей день означає певне підбиття підсумків у навчальних здобутках, а також дитячий іспит совісті напередодні Різдва, підсумок добрих справ.

У переддень свята Миколая в Бориславській  ЗСШ –інтернаті з першим снігом розпочала свою роботу  «Майстерня Святого Миколая».

Тут панують дива і з’являються справжні рукотворні шедеври , виготовляючи цікаві, оригінальні та неповторні подарунки.

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей дітей та учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей та організація змістовного дозвілля дітей .

Недарма Святитель приходить до господи не один,а із своїми помічниками, тому організаторами акції стали педагоги та вихованці.

Після закінчення роботи творчої майстерні керівник – соціальний педагог Старостіна О.І. разом зі своїми помічниками подарували усім працівникам школи свої маленькі подарунки.

 

Старостіна О.І., соціальний педагог

Немає коментарів

Схожі статті:

Подорож до міста Лева – міста легенд. Подорож до міста Лева – міста легенд. Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 Надзвичайно цікаве свято Валентина влаштувала п.Людмила  Булик, голова Союзу українок м.Борислава, для групи старшокласниць Бориславської ЗСШ-інтернату «Шляхетні панянки». Це була подорож до міста Лева – міста легенд. Адже кожна вуличка, кожен дворик дихають особливими легендами, що тягнуться ще із часів...

Переглядів: 44 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 «Зрада народних інтересів чи перепочинок втомленої душі на лоні природи?» Саме над таким проблемним питанням роздумували учні 10 класу Бориславської ЗСШ-інтернату при вивченні новели М.Коцюбинського «Intermezzo». Провела урок вчитель української мови та літератури Думич М.М. Тема та проблема твору...

Переглядів: 44 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook