Період публікації:

від

до

Категорія:

«Козацькому роду нема переводу».

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

6 грудня в Бориславській ЗСШ-інтернаті було проведено спортивно-патріотичний захід «Козацькі забави», які були приурочені Дню Збройних Сил України.

Це свято підготували та провели вчитель фізкультури Юркевич В.І., вихователі Сорокін О.Б., Дейнега А.Ю.

На початку заходу вихователь Сорокін О.Б. розповів присутнім про історію українського козацтва і сучасні збройні сили. Звернув увагу на те, що сучасні збройні сили України успадкували від українського козацтва мужність, силу, взаємодопомогу, побратимство та інші риси характеру козаків. На завершення розповіді Олег Богданович підкреслив, що майбутнє України залежить від  молодих, освічених, фізично загартованих, морально стійких юнаків та дівчат. Адже гаслом заходу було: «Козацькому роду нема переводу».

Під час спортивних ігор було створено дві команди: курінь ім.гетьмана Б.Хмельницького та курінь ім. гетьмана П.Конашевича – Сагайдачного.

Хлопці та дівчата змагалися в «перегонах на конях», втікали з «полону», допомагали один одному на «переправі»,  перетягували канат, малювали козаків та виконували багато інших завдань.

А на завершення всі скоштували козацький куліш, який приготував вихователь Дейнега А.Ю.  Також Анатолій Юрійович розкрив секрет приготування цієї козацької страви.   

На святі було весело, цікаво та смачно.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Урок української мови в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Урок української мови в 2 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Вчитель початкових класів Бориславської ЗСШ-інтернату  Федиців Ірина Ігорівна провела урок з української мови на тему: "Закріплення вимови і написання слів з апострофом" .  Метою цього уроку було поглибити знання учнів про апостроф ,читати і писати слова з апострофом, розвивати вміння і навички звуко-буквенного...

Переглядів: 53 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 Уроки англійської мови в 9 класі Бориславської ЗСШ-інтернату, Уроки англійської мови в 9 класі Бориславської ЗСШ-інтернату, Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 У 9-а класі Бориславської ЗСШ – інтернату вчителем англійської мови Тимчій В.Ю.  був проведений урок на тему: "Mass media in our life". Учні практикувалися у писемному мовленні та читанні, навчались формувати тези, робили аргументації та висновки. Діти  розвивали критичне ставлення до інформації,...

Переглядів: 46 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook