Період публікації:

від

до

Категорія:

«Козацькому роду нема переводу».

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

6 грудня в Бориславській ЗСШ-інтернаті було проведено спортивно-патріотичний захід «Козацькі забави», які були приурочені Дню Збройних Сил України.

Це свято підготували та провели вчитель фізкультури Юркевич В.І., вихователі Сорокін О.Б., Дейнега А.Ю.

На початку заходу вихователь Сорокін О.Б. розповів присутнім про історію українського козацтва і сучасні збройні сили. Звернув увагу на те, що сучасні збройні сили України успадкували від українського козацтва мужність, силу, взаємодопомогу, побратимство та інші риси характеру козаків. На завершення розповіді Олег Богданович підкреслив, що майбутнє України залежить від  молодих, освічених, фізично загартованих, морально стійких юнаків та дівчат. Адже гаслом заходу було: «Козацькому роду нема переводу».

Під час спортивних ігор було створено дві команди: курінь ім.гетьмана Б.Хмельницького та курінь ім. гетьмана П.Конашевича – Сагайдачного.

Хлопці та дівчата змагалися в «перегонах на конях», втікали з «полону», допомагали один одному на «переправі»,  перетягували канат, малювали козаків та виконували багато інших завдань.

А на завершення всі скоштували козацький куліш, який приготував вихователь Дейнега А.Ю.  Також Анатолій Юрійович розкрив секрет приготування цієї козацької страви.   

На святі було весело, цікаво та смачно.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Подорож до міста Лева – міста легенд. Подорож до міста Лева – міста легенд. Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 Надзвичайно цікаве свято Валентина влаштувала п.Людмила  Булик, голова Союзу українок м.Борислава, для групи старшокласниць Бориславської ЗСШ-інтернату «Шляхетні панянки». Це була подорож до міста Лева – міста легенд. Адже кожна вуличка, кожен дворик дихають особливими легендами, що тягнуться ще із часів...

Переглядів: 44 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 «Зрада народних інтересів чи перепочинок втомленої душі на лоні природи?» Саме над таким проблемним питанням роздумували учні 10 класу Бориславської ЗСШ-інтернату при вивченні новели М.Коцюбинського «Intermezzo». Провела урок вчитель української мови та літератури Думич М.М. Тема та проблема твору...

Переглядів: 44 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook