Період публікації:

від

до

Категорія:

«Козацькому роду нема переводу».

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

6 грудня в Бориславській ЗСШ-інтернаті було проведено спортивно-патріотичний захід «Козацькі забави», які були приурочені Дню Збройних Сил України.

Це свято підготували та провели вчитель фізкультури Юркевич В.І., вихователі Сорокін О.Б., Дейнега А.Ю.

На початку заходу вихователь Сорокін О.Б. розповів присутнім про історію українського козацтва і сучасні збройні сили. Звернув увагу на те, що сучасні збройні сили України успадкували від українського козацтва мужність, силу, взаємодопомогу, побратимство та інші риси характеру козаків. На завершення розповіді Олег Богданович підкреслив, що майбутнє України залежить від  молодих, освічених, фізично загартованих, морально стійких юнаків та дівчат. Адже гаслом заходу було: «Козацькому роду нема переводу».

Під час спортивних ігор було створено дві команди: курінь ім.гетьмана Б.Хмельницького та курінь ім. гетьмана П.Конашевича – Сагайдачного.

Хлопці та дівчата змагалися в «перегонах на конях», втікали з «полону», допомагали один одному на «переправі»,  перетягували канат, малювали козаків та виконували багато інших завдань.

А на завершення всі скоштували козацький куліш, який приготував вихователь Дейнега А.Ю.  Також Анатолій Юрійович розкрив секрет приготування цієї козацької страви.   

На святі було весело, цікаво та смачно.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Забави козачат на сучасний лад (фото) Забави козачат на сучасний лад (фото) Опубліковано: П`ятниця, 11 грудня 2015 У кожній країні є герої,  якими пишається нація. Пам'ять про них передається з покоління в покоління. Україна – держава з героїчним минулим. Наш народ має чимало постатей, які є  прикладом для наслідування. Велику роль в історії Вітчизни зіграло козацтво. Воїни-лицарі відважно давали відсіч ворогам....

Переглядів: 711 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

«Лабораторка на асфальті» «Лабораторка на асфальті» Опубліковано: Вівторок, 25 вересня 2018 «Лабораторка на асфальті» - так учні 10 класу Бориславської ЗСШ-інтернату назвали урок фізики, який сьогодні пройшов на свіжому повітрі разом з вчителем фізики Титиш О.М. З ініціативи учнів та з креативності вчителя пройшла лабораторна робота на тему «Дослідження рівноприскореного руху» у формі гри....

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook