Період публікації:

від

до

Категорія:

«Козацькому роду нема переводу».

Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 

min
max

6 грудня в Бориславській ЗСШ-інтернаті було проведено спортивно-патріотичний захід «Козацькі забави», які були приурочені Дню Збройних Сил України.

Це свято підготували та провели вчитель фізкультури Юркевич В.І., вихователі Сорокін О.Б., Дейнега А.Ю.

На початку заходу вихователь Сорокін О.Б. розповів присутнім про історію українського козацтва і сучасні збройні сили. Звернув увагу на те, що сучасні збройні сили України успадкували від українського козацтва мужність, силу, взаємодопомогу, побратимство та інші риси характеру козаків. На завершення розповіді Олег Богданович підкреслив, що майбутнє України залежить від  молодих, освічених, фізично загартованих, морально стійких юнаків та дівчат. Адже гаслом заходу було: «Козацькому роду нема переводу».

Під час спортивних ігор було створено дві команди: курінь ім.гетьмана Б.Хмельницького та курінь ім. гетьмана П.Конашевича – Сагайдачного.

Хлопці та дівчата змагалися в «перегонах на конях», втікали з «полону», допомагали один одному на «переправі»,  перетягували канат, малювали козаків та виконували багато інших завдань.

А на завершення всі скоштували козацький куліш, який приготував вихователь Дейнега А.Ю.  Також Анатолій Юрійович розкрив секрет приготування цієї козацької страви.   

На святі було весело, цікаво та смачно.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Збори трудового колективу Збори трудового колективу Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 7 червня 2019 р в КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст» відбулися збори трудового колективу, на порядку денному яких було одне питання, а саме: звіт адміністрації школи. Директор школи Громик О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи Піхота М.П., заступник...

Переглядів: 898 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Математичні перерви Математичні перерви Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Щоб провести час на перерві цікаво, весело  вчитель математики Бориславської ЗСШ-інтернату Стельмахович Д.М. практикує «математичні перерви», під час яких учні різних класів в кабінеті математики розв’язують логічні задачі, розгадують математичні ребуси, проходять цікаві міні-квести.

Переглядів: 273 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook