Період публікації:

від

до

Категорія:

"Європейські перегони"

Опубліковано: П`ятниця, 08 грудня 2017 

min
max

2 грудня – це останній день Тижня Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті. І цьому дню була присвячена гра, яку підготували та провели вихователі Гайгель О.В. та Шемеляк Н.С. "Європейські перегони"

Чому Європа? Європейський Союз? – запитаєте ви. А відповідь дуже проста – ми є європейцями. Україна прагне стати повноправним мешканцем Європейського дому.

Гаслом гри  стали слова французького філософа Фужере де Монброна: «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку».

Діти ознайомилися з країнами Європи у віршах, також були презентації про відомих людей, національні футбольні клуби. Мали можливість побачити та відгадати національні страви країн.

Учениця 8 класу Тєлєпова Мілана виконала пісню французькою мовою.

Також до уваги глядачів було представлено запальний танець у виконанні учениці 7 класу Придатько Вікторії та її партнера Кекіса Адріана.  Всіх глядачів зворушив відеокліп до  пісні «Два кольори» на французькій мові.  

 

Гайгель О.В., Шемеляк Н.С., вихователі

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті Тиждень Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті Опубліковано: П`ятниця, 01 грудня 2017 27 листопада в Бориславській ЗСШ-інтернаті пройшла загальношкільна лінійка, яку підготували учні, представники шкільного парламенту, на якій було оголошено про початок «Тижня Європи». Президент шкільного парламенту Голубець Вікторія ознайомила присутніх з програмою тижня. До цієї події школярі...

Переглядів: 190 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Учні Бориславської ЗСШ-інтернату щиро вдячні  колективам ЗОШ №3 м.Трускавця, ЗОШ №1 м.Дрогобича, Доброгостівської ЗОШ, які під час проведення флешмобу щодо збору патріотичної літератури завітали до нас до школи. Беручи участь в акції, учні зрозуміли, що найвищою ознакою людяності є безкорислива допомога,...

Переглядів: 40 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook