Період публікації:

від

до

Категорія:

"Європейські перегони"

Опубліковано: П`ятниця, 08 грудня 2017 

min
max

2 грудня – це останній день Тижня Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті. І цьому дню була присвячена гра, яку підготували та провели вихователі Гайгель О.В. та Шемеляк Н.С. "Європейські перегони"

Чому Європа? Європейський Союз? – запитаєте ви. А відповідь дуже проста – ми є європейцями. Україна прагне стати повноправним мешканцем Європейського дому.

Гаслом гри  стали слова французького філософа Фужере де Монброна: «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку».

Діти ознайомилися з країнами Європи у віршах, також були презентації про відомих людей, національні футбольні клуби. Мали можливість побачити та відгадати національні страви країн.

Учениця 8 класу Тєлєпова Мілана виконала пісню французькою мовою.

Також до уваги глядачів було представлено запальний танець у виконанні учениці 7 класу Придатько Вікторії та її партнера Кекіса Адріана.  Всіх глядачів зворушив відеокліп до  пісні «Два кольори» на французькій мові.  

 

Гайгель О.В., Шемеляк Н.С., вихователі

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті Тиждень Європи в Бориславській ЗСШ-інтернаті Опубліковано: П`ятниця, 01 грудня 2017 27 листопада в Бориславській ЗСШ-інтернаті пройшла загальношкільна лінійка, яку підготували учні, представники шкільного парламенту, на якій було оголошено про початок «Тижня Європи». Президент шкільного парламенту Голубець Вікторія ознайомила присутніх з програмою тижня. До цієї події школярі...

Переглядів: 174 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Година спілкування«Добро починається з тебе» Година спілкування«Добро починається з тебе» Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 Днями в 4 класі  Бориславській загальноосвітній санаторній школі -інтернат  відбулася година спілкування на тему: «Добро починається з тебе»  Ця  виховна година є дуже актуальною у теперішній час, адже на світі багато зла, люди не виявляють доброти, милосердя один до одного. Через рольові ігри, моделювання...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook