Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання медико-психолого-педагогічного консиліуму в Бориславській ЗСШ-інтернаті

Опубліковано: Четвер, 07 грудня 2017 

min
max

Згідно з планом роботи Бориславської ЗСШ-інтернату на початку навчального року та вкінці проводяться засідання консиліуму.

Робота шкільного медико-психолого-педагогічного консиліуму має за мету допомогти в адаптації учнів 1-11 класів до навчання та оздоровлення в  школі інтернатного типу, усвідомлення учнями учбових режимних моментів, психологічної та інтелектуальної готовності до навчально-виховного процесу.

Склад шкільного консиліуму включає заступника директора з НВР, шкільного лікаря, практичного психолога, класного керівника, соціального педагога, вихователя, інструктора ЛФК, педагогів фізичної культури, вчителів – предметників. 

Кожен з присутніх  виступив з результатами власних діагностик, спостережень, дослідження анамнезів учнів. Результати були проаналізовані, а рекомендації взяті до уваги та викладені у інформаційній довідці.  Кожен фахівець отримав найбільш повну картину про кожного учня, особливості взаємодії та ососбистості  кожного. За результатами спостережень учні всіх класів  адаптувалися гармонійно, відносно свого рівня соціально-психологічного розвитку.   Практичний психолог та лікар дали практичні поради та рекомендації щодо роботи з учнями «групи ризику».

Протягом всього навчального періоду всі діти отримують супровід фахівців психологічної служби нашої школи, реабілітаційні, лікувальні послуги, постійно включені у процес педагогічної та виховної взаємодії.

Отже, кожен період розвитку наших вихованців не залишається поза увагою спеціалістів закладу. Дітям надається вчасний та фаховий супровід відносно їх особливостей та потреб.

Кожна дитина нашого закладу – це майбутнє нашої країни. Ось основне гасло нашої санаторної  школи-інтернату.

 

Качур О.І., практичний психолог

Немає коментарів

Схожі статті:

Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Учні Бориславської ЗСШ-інтернату щиро вдячні  колективам ЗОШ №3 м.Трускавця, ЗОШ №1 м.Дрогобича, Доброгостівської ЗОШ, які під час проведення флешмобу щодо збору патріотичної літератури завітали до нас до школи. Беручи участь в акції, учні зрозуміли, що найвищою ознакою людяності є безкорислива допомога,...

Переглядів: 40 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

"Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти" - тема семінару в Бориславській ЗСШ-інтернаті "Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти" - тема семінару в Бориславській ЗСШ-інтернаті Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Координатор проекту "Протидії торгівлі людьми" Галина Космін-Гром і психолог проекту Alina Makarets завітали в  Бориславську ЗСШ-інтернат із семінаром  "Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти". Школярі переглянули фільм "Життя на продаж", зіграли гру "Інформація", а також провели мозговий...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook