Період публікації:

від

до

Категорія:

Парад країн Європи

Опубліковано: П`ятниця, 01 грудня 2017 

min
max

28 листопада – другий день тижня Європи в Бориславській ЗСШ – інтернаті розпочався  Парадом країн Європи, який відкрили учні 9А класу.

До уваги школярів були представлені такі країни, як Німеччина, Великобританія та Іспанія.

За допомогою мультимедійної презентації діти віртуально побували в представлених країнах.

У віршованій формі та прозі, а також у піснях і танцях та гумористичних сценках  євроклубівці   презентували країни Євросоюзу.

Виступ євроклубівців був змістовним, цікавим та захоплюючим.

Подорож продовжується…

Пагута Ж.М., Пагута І.Т.,вихователі

Немає коментарів

Схожі статті:

Збори трудового колективу Збори трудового колективу Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 7 червня 2019 р в КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст» відбулися збори трудового колективу, на порядку денному яких було одне питання, а саме: звіт адміністрації школи. Директор школи Громик О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи Піхота М.П., заступник...

Переглядів: 907 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Математичні перерви Математичні перерви Опубліковано: Вівторок, 04 Червня 2019 Щоб провести час на перерві цікаво, весело  вчитель математики Бориславської ЗСШ-інтернату Стельмахович Д.М. практикує «математичні перерви», під час яких учні різних класів в кабінеті математики розв’язують логічні задачі, розгадують математичні ребуси, проходять цікаві міні-квести.

Переглядів: 279 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook