Період публікації:

від

до

Категорія:

Кращих студентів Львівщини відзначили обласними преміями (фото)

Опубліковано: Понеділок, 27 листопада 2017 

min
max

Сьогодні, 27 листопада, в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочисті заходи з нагоди вручення обласних премій кращим студентам вищих навчальних закладів.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

«Ви – молоде покоління, яке будуватиме країну, і саме від вас залежить якою буде ця країна, а також те, наскільки ті знання, які ви отримали, ви зможете практично реалізувати на Львівщині чи в іншому куточку України в майбутньому. Висловлюю дяку батькам, які виховали таких достойних синів та дочок, які з плином часу, я впевнений, будуть успішними в бізнесі, медицині та інших сферах. Висловлюю дяку за вашу працю, пишайтеся отриманими знаннями і передавайте їх далі, адже саме від вас залежить якою успішною буде наша країна, а успіх – це наша друга зброя у будівництві нової країни, у відстоюванні своїх інтересів», - наголосив у вітальному слові Ростислав Замлинський.

Слід зазначити, що у 2017 році обласні премії призначено 200 студентам. Найбільшу кількість премій отримали студенти Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Цьогоріч розміри обласних премій для студентів вищих навчальних закладів є такими: премія облдержадміністрації та обласної ради – 5 140 грн; імені В’ячеслава Чорновола – 4 800 грн; імені Миколи Колесси – 4 800 грн; імені Олени Степанівни – 4 800 грн; імені Дмитра Вітовського – 4 800 грн; імені Євгена Лазаренка – 4 800 грн; імені Героя України Бориса Возницького – 4 800 грн; імені Івана Федоровича – 4 800 грн.

Премії облдержадміністрації та обласної ради отримали 116 студентів. Зазначимо, що премії виплачують з обласного бюджету в межах Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки.

Немає коментарів

Схожі статті:

Переможців та призерів олімпіад і конкурсів відзначили преміями (фото) Переможців та призерів олімпіад і конкурсів відзначили преміями (фото) Опубліковано: Вівторок, 24 травня 2016 У вівторок, 24 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів з керівництвом...

Переглядів: 1421 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Опубліковано: Вівторок, 13 серпня 2019 Студентів закладів вищої освіти Львівської області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають грошові гранти на оплату навчання. Всім бажаючим поборотися за грошовий грант пропонується написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тематику: «Україна:...

Переглядів: 156 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook