Період публікації:

від

до

Категорія:

Запобігти, врятувати, допомогти

Опубліковано: Понеділок, 27 листопада 2017 

min
max

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж - це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз'яснювальна і виховна робота.

А для старшокласників, членів шкільної дружини юних пожежників – це був урок-вартістю життя, це знання, досвід. Діти розуміють, що вони причетні до важливих справ, допомагаючи дорослим запобігати пожежам.  ДЮП - це школа змужніння. Бути юним пожежником - значить бути спритним і сміливим, мужнім та відважним, значить багато знати і уміти.

9 листопада  на базі Бориславської ЗСШ – інтернату  проводились пожежно-тактичні навчання, під час яких рятувальники шостої Державної пожежно-рятувальної частини м. Борислава відпрацьовували гасіння пожежі, евакуацію учнівського та педагогічного складу установи, надання медичної допомоги потерпілим.

До участі у навчанні також були задіяні працівники Станції швидкої допомоги Борислава, КП «Бориславводоканал», Бориславського району електромереж ПАТ «Львівобленерго» та ПАТ «Львівгаз».

Навчання проводились в рамках планової перевірки Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації України у Львівській області.

Інспектори відзначили високий рівень підготовки рятувальників, а також професійність та злагодженість у роботі з колективом санаторної школи.

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Найвища ознака людяності - безкорислива допомога Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Учні Бориславської ЗСШ-інтернату щиро вдячні  колективам ЗОШ №3 м.Трускавця, ЗОШ №1 м.Дрогобича, Доброгостівської ЗОШ, які під час проведення флешмобу щодо збору патріотичної літератури завітали до нас до школи. Беручи участь в акції, учні зрозуміли, що найвищою ознакою людяності є безкорислива допомога,...

Переглядів: 41 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

"Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти" - тема семінару в Бориславській ЗСШ-інтернаті "Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти" - тема семінару в Бориславській ЗСШ-інтернаті Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Координатор проекту "Протидії торгівлі людьми" Галина Космін-Гром і психолог проекту Alina Makarets завітали в  Бориславську ЗСШ-інтернат із семінаром  "Протидій торгівлі людьми. Що таке булінг, як запобігти". Школярі переглянули фільм "Життя на продаж", зіграли гру "Інформація", а також провели мозговий...

Переглядів: 42 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook