Період публікації:

від

до

Категорія:

Запобігти, врятувати, допомогти

Опубліковано: Понеділок, 27 листопада 2017 

min
max

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж - це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз'яснювальна і виховна робота.

А для старшокласників, членів шкільної дружини юних пожежників – це був урок-вартістю життя, це знання, досвід. Діти розуміють, що вони причетні до важливих справ, допомагаючи дорослим запобігати пожежам.  ДЮП - це школа змужніння. Бути юним пожежником - значить бути спритним і сміливим, мужнім та відважним, значить багато знати і уміти.

9 листопада  на базі Бориславської ЗСШ – інтернату  проводились пожежно-тактичні навчання, під час яких рятувальники шостої Державної пожежно-рятувальної частини м. Борислава відпрацьовували гасіння пожежі, евакуацію учнівського та педагогічного складу установи, надання медичної допомоги потерпілим.

До участі у навчанні також були задіяні працівники Станції швидкої допомоги Борислава, КП «Бориславводоканал», Бориславського району електромереж ПАТ «Львівобленерго» та ПАТ «Львівгаз».

Навчання проводились в рамках планової перевірки Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації України у Львівській області.

Інспектори відзначили високий рівень підготовки рятувальників, а також професійність та злагодженість у роботі з колективом санаторної школи.

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Музей історії пожежної справи (фото) Музей історії пожежної справи (фото) Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019 29 січня 2019 року учні 4 класу КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» з класним керівником та вихователем відвідали музей історії пожежної справи. Фаховий екскурсовод провела захоплюючу та пізнавальну екскурсію. Діти ознайомились з історією пожежної...

Переглядів: 229 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Тренінг "Як змоделювати урок у програмі Moza Book?" Тренінг "Як змоделювати урок у програмі Moza Book?" Опубліковано: П`ятниця, 08 лютого 2019 Для того, щоб легко було використовувати е-технології у навчально-виховному процесі для вчителів  ми проводимо різноманітні навчання. Наприклад, 7 лютого для вчителів хімії у рамках проекту «Е-освіта» проведено тренінгове заняття №5 на тему: «Як змоделювати урок у програмі Moza Book?». На ньому методисти...

Переглядів: 1076 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook