Період публікації:

від

до

Категорія:

Запобігти, врятувати, допомогти

Опубліковано: Понеділок, 27 листопада 2017 

min
max

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж - це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз'яснювальна і виховна робота.

А для старшокласників, членів шкільної дружини юних пожежників – це був урок-вартістю життя, це знання, досвід. Діти розуміють, що вони причетні до важливих справ, допомагаючи дорослим запобігати пожежам.  ДЮП - це школа змужніння. Бути юним пожежником - значить бути спритним і сміливим, мужнім та відважним, значить багато знати і уміти.

9 листопада  на базі Бориславської ЗСШ – інтернату  проводились пожежно-тактичні навчання, під час яких рятувальники шостої Державної пожежно-рятувальної частини м. Борислава відпрацьовували гасіння пожежі, евакуацію учнівського та педагогічного складу установи, надання медичної допомоги потерпілим.

До участі у навчанні також були задіяні працівники Станції швидкої допомоги Борислава, КП «Бориславводоканал», Бориславського району електромереж ПАТ «Львівобленерго» та ПАТ «Львівгаз».

Навчання проводились в рамках планової перевірки Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації України у Львівській області.

Інспектори відзначили високий рівень підготовки рятувальників, а також професійність та злагодженість у роботі з колективом санаторної школи.

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Година спілкування«Добро починається з тебе» Година спілкування«Добро починається з тебе» Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 Днями в 4 класі  Бориславській загальноосвітній санаторній школі -інтернат  відбулася година спілкування на тему: «Добро починається з тебе»  Ця  виховна година є дуже актуальною у теперішній час, адже на світі багато зла, люди не виявляють доброти, милосердя один до одного. Через рольові ігри, моделювання...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

« Вечір знайомств». « Вечір знайомств». Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 28 вересня в Бориславській ЗСШ-інтернаті відбувся « Вечір знайомств». Пройшов місяць, а за цей час всі познайомилися, зріднилися. Свято додало  можливості  проявитиви свої здібності і таланоти дітей. Адже вони – гордість нашої школи. Дзвінкоголосі, гарні танцюристи, гумористи, циркачі – всі ми талановиті...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook