Період публікації:

від

до

Категорія:

"Моя особистість, або хто я насправді?" - тема виховної години в 8 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: П`ятниця, 24 листопада 2017 

min
max

Вік 13-14 років – це період, коли між дорослими і дітьми виникають непорозуміння; коли хлопці і дівчата  часто і самі не можуть пояснити своїх інколи безглуздих вчинків чи грубого, нахабного поводження.  Майже в кожній родині, де росте підліток, виникають проблеми у спілкуванні між батьками і дітьми. Насправді "винен" у всьому період між 10 і 15 роками, коли дитина переживає складні зміни у фізичному і морально-психологічному розвитку.

Підліток відчуває гостру необхідність самостверджуватися і спілкуватися з однолітками. Стосунки між однолітками поглиблюються, зав’язується дружба – як правило з підлітком, близьким за статусом, матеріальним забезпеченням, спільними захопленнями. Або, навпаки, за контрастом – ніби доповнення до себе. Відомий підлітковий максималізм видає себе або в потребі одного-єдиного вірного друга, і зрада не пробачається, або в частій зміні друзів.

Кохання у підлітковому віці доволі нестійке, часто хлопчики "по-справжньому" люблять одну дівчинку, а гуляють з іншою.

А у дівчаток часто протягом короткого періоду може змінитися декілька симпатій.

Критику сприймають гостро. Тому дорослі повинні допомогти підліткові навчитися правильно себе оцінювати, розв’язувати проблеми крок за кроком, не боятися помилок, мати власну точку зору і грамотно її захищати.

І саме тому вихователі 8 класу Бориславської ЗСШ-інтернату  Шемеляк Н.С. та Шоха І. В. підготували та   провели виховну годину   на тему: «Моя особистість, або хто Я насправді?».  

Восьмикласники разом з дорослими розглянули  різні ситуації, які  можуть  виникати в житті.

Діти брали активну участь у дискусії, а також намагалися знайти відповіді на такі важливі запитання:

Які в мене цілі? Які в мене переконання? Які в мене недоліки? Які в мене сильні сторони? Щоб я хотів змінити в собі?

Всі вихованці прийшли до одного висновку, що можна і потрібно працювати над собою,  над становленням своєї особистості, потрібно мати свої стійкі переконання. Лише тоді можна відчути - ким я є насправді.

 Шемеляк Н.С., Шоха І.В., вихователі

Немає коментарів

Схожі статті:

"Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання" "Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання" Опубліковано: Четвер, 14 лютого 2019 Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Ознайомитись...

Переглядів: 88 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 Виховна година «Зворотній бік  Інтернету» Виховна година «Зворотній бік Інтернету» Опубліковано: Четвер, 07 лютого 2019 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету  під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».  День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах...

Переглядів: 421 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook