Період публікації:

від

до

Категорія:

" За життя без сміття! " - тема уроку з екологі в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті

Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 

min
max

15 листопада відзначається Всесвітній день вторинної переробки, тому в Бориславській ЗСШ - інтернаті вчителем біології та екології  Пігур О.М. для учнів 11 класу був проведений урок на тему : " За життя без сміття!  ".

«Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей»

Головна мета уроку  - звернути увагу учнів на проблему утилізації відходів та раціонального використання сировини; формування  дбайливого ставлення до природи; розвитку дослідницьких навиків, екологічної культури.

Людина і природа тісно взаємопов’язані. Однак природа цілком може без людини обійтися, а от людина без неї існувати не зможе. Саме тому, питання гармонії з природою є життєво важливим. Але люди, на жаль, не розуміють цього і намагаються підпорядкувати собі природу, стати її господарями.  До теперішнього часу ці спроби успіхом не увінчалися. Людство завжди буде залежати від природи і її стану. На даному етапі суспільству необхідно обов’язково переглянути своє недбале ставлення до навколишнього світу і перестати день за днем руйнувати свій єдиний будинок.

Також діти проявили свою фантазію та креативні ідеї і  змайстрували фантастичні й цікаві поробки з відходів ,які залюбки продемонстрували.

«Сміття треба правильно  утилізувати, а ще краще — переробляти, даючи вже використаній сировині друге життя»,- такий висновок зробили учні в кінці уроку.

Немає коментарів

Схожі статті:

«Критичне мислення»- тема виховної години в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернату «Критичне мислення»- тема виховної години в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 07.12.18 в 11кл.Бориславської ЗСШ-інтернату  було проведено виховну годину «Критичне мислення». Класний керівник Басюк. В. А. і психолог школи Качур О. І. ознайомили учнів з досвідом цілеспрямованого розвитку навичок критичного мислення. В ході обговорення було використано притчу про дуже ранимих людей....

Переглядів: 51 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Урок - "чайна церемонія" - філософія життя Урок - "чайна церемонія" - філософія життя Опубліковано: Неділя, 14 травня 2017 «Усе своє життя я прагнув прекрасного і буду прагнути до самої смерті…» - Ясунарі Кавабата Пізнавати світ , проникати в його таємниці й премудрості — властиво людям Сходу, різним його націям і народам. Пошуком сенсу життя, причин його швидкоплинності й різномаїття його форм з давніх часів зайняті...

Переглядів: 244 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook