Період публікації:

від

до

Категорія:

" За життя без сміття! " - тема уроку з екологі в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті

Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 

min
max

15 листопада відзначається Всесвітній день вторинної переробки, тому в Бориславській ЗСШ - інтернаті вчителем біології та екології  Пігур О.М. для учнів 11 класу був проведений урок на тему : " За життя без сміття!  ".

«Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей»

Головна мета уроку  - звернути увагу учнів на проблему утилізації відходів та раціонального використання сировини; формування  дбайливого ставлення до природи; розвитку дослідницьких навиків, екологічної культури.

Людина і природа тісно взаємопов’язані. Однак природа цілком може без людини обійтися, а от людина без неї існувати не зможе. Саме тому, питання гармонії з природою є життєво важливим. Але люди, на жаль, не розуміють цього і намагаються підпорядкувати собі природу, стати її господарями.  До теперішнього часу ці спроби успіхом не увінчалися. Людство завжди буде залежати від природи і її стану. На даному етапі суспільству необхідно обов’язково переглянути своє недбале ставлення до навколишнього світу і перестати день за днем руйнувати свій єдиний будинок.

Також діти проявили свою фантазію та креативні ідеї і  змайстрували фантастичні й цікаві поробки з відходів ,які залюбки продемонстрували.

«Сміття треба правильно  утилізувати, а ще краще — переробляти, даючи вже використаній сировині друге життя»,- такий висновок зробили учні в кінці уроку.

Немає коментарів

Схожі статті:

 Урок англійської мови в 11  класі Бориславської ЗСШ-інтернату Урок англійської мови в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 З нагоди дня св. Валентина учні 11 класу Бориславської ЗСШ-інтернату  з вчителем англійської мови Щур Н.Т.  виготовили стінгазету....  На уроці учні опрацювали підготовлений матеріал (історія свята, традиції, цікаві факти, святкування свята в різних країнах, привітання та вірші). Учні дізналися...

Переглядів: 187 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Практична робота на уроках хімії Практична робота на уроках хімії Опубліковано: П`ятниця, 15 лютого 2019 Важливою складовою вивчення хімії в школі є експеримент. 13.02.2019 учні 11 класу Бориславської ЗСШ-інтернату  під керівництвом вчителя Басюк В.А. перетворились на справжніх дослідників на уроці практичної роботи. Діти мали можливість на практиці дослідити взаємодію етановоі ( оцтової ) кислоти з металами,...

Переглядів: 181 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook