Період публікації:

від

до

Категорія:

Урок української літератури в 6-Б класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Вівторок, 31 жовтня 2017 

min
max

23 жовтня у 6-Б класі Бориславської ЗСШ – інтернату цікаво пройшов урок української літератури  на тему: Т. Шевченко “Думка” (“Тече вода в синє море…”). Перебування Т.Шевченка у Санкт- Петербурзі.», який підготувала та провела вчитель української мови Онишко І.Я.                                          

 Не поет, хто забуває

 Про тяжкі народні роки.

                        Л. Українка                                                                                                                                                      

 

Метою уроку було ознайомити учнів з поезією Т. Шевченка, з’ясувати патріотичні мотиви твору; виховувати почуття пошани до творчості Великого Кобзаря, повагу до історичного минулого нашого народу.

Під час уроку була проведена літературна вікторина “Чи знаєте ви Т. Шевченка”, учні розглядали малюнки за темою “Минувшина в творах Кобзаря”. 

Шестикласники проглянули презентацію до твору Т.Шевченка “Думка” (“Тече вода в синє море…”), з цікавістю брали участь у грі “Шукачі скарбів”, розгадували ребуси.

Уже 200 років минуло від дня народження духовного батька українців Т.Шевченка  та його твори й досі не втрачають актуальності. Вони лише набувають нового звучання.

Є в Шевченка народження дата

Дати смерті в Шевченка нема.

                            Ліна Костенко.

 

 

 

Онишко І.Я., вчитель української мови та літератури

Немає коментарів

Схожі статті:

 "У пошуках скарбів"- урок-подорож в 6 класі Бориславської ЗСШ-інтернату "У пошуках скарбів"- урок-подорож в 6 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Субота, 05 травня 2018 Те, що не зрозуміло, потрібно з'ясувати.                                       Конфуцій 4 травня у Бориславській ЗСШ -інтернаті, вчителем математики Мазур Катериною Володимирівною проведено нестандартний урок-подорож "У пошуках скарбів" з учнями 6а класу, метою якого було: розвивати цікавість учнів...

Переглядів: 251 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Урок –подорож в 6 класі з англійської мови на тему "Travelling" Урок –подорож в 6 класі з англійської мови на тему "Travelling" Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018 У 6-б класі Бориславської ЗСШ-інтернату класі вчитель іноземної мови Тимчій В.Ю.  провела урок –подорож на тему "Travelling".   Вчитель, використовувала різноманітні форми та методи, зокрема, мультимедійні матеріали, за допомогою яких вивчали  види транспорту. Наочні малюнки допомагали дітям ефективно...

Переглядів: 235 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook