Період публікації:

від

до

Категорія:

Урок української літератури в 6-Б класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Вівторок, 31 жовтня 2017 

min
max

23 жовтня у 6-Б класі Бориславської ЗСШ – інтернату цікаво пройшов урок української літератури  на тему: Т. Шевченко “Думка” (“Тече вода в синє море…”). Перебування Т.Шевченка у Санкт- Петербурзі.», який підготувала та провела вчитель української мови Онишко І.Я.                                          

 Не поет, хто забуває

 Про тяжкі народні роки.

                        Л. Українка                                                                                                                                                      

 

Метою уроку було ознайомити учнів з поезією Т. Шевченка, з’ясувати патріотичні мотиви твору; виховувати почуття пошани до творчості Великого Кобзаря, повагу до історичного минулого нашого народу.

Під час уроку була проведена літературна вікторина “Чи знаєте ви Т. Шевченка”, учні розглядали малюнки за темою “Минувшина в творах Кобзаря”. 

Шестикласники проглянули презентацію до твору Т.Шевченка “Думка” (“Тече вода в синє море…”), з цікавістю брали участь у грі “Шукачі скарбів”, розгадували ребуси.

Уже 200 років минуло від дня народження духовного батька українців Т.Шевченка  та його твори й досі не втрачають актуальності. Вони лише набувають нового звучання.

Є в Шевченка народження дата

Дати смерті в Шевченка нема.

                            Ліна Костенко.

 

 

 

Онишко І.Я., вчитель української мови та літератури

Немає коментарів

Схожі статті:

Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Урок-діалог з елементами тренінгу в 10 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 «Зрада народних інтересів чи перепочинок втомленої душі на лоні природи?» Саме над таким проблемним питанням роздумували учні 10 класу Бориславської ЗСШ-інтернату при вивченні новели М.Коцюбинського «Intermezzo». Провела урок вчитель української мови та літератури Думич М.М. Тема та проблема твору...

Переглядів: 171 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Природа рідного краю Природа рідного краю Опубліковано: Четвер, 14 лютого 2019   6 лютого вчителем біології  Бориславської ЗСШ-інтернату Пігур О.М. було проведено урок патріотичного виховання для учнів 6-го класу. Природа є потужним фактором виховання поваги й любові до своєї Батьківщини. Тому вивчаючи рослинний світ нашого краю, Олена Михайлівна поставила за мету прищепити...

Переглядів: 228 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook