Період публікації:

від

до

Категорія:

Урок української літератури в 6-Б класі Бориславської ЗСШ-інтернату

Опубліковано: Вівторок, 31 жовтня 2017 

min
max

23 жовтня у 6-Б класі Бориславської ЗСШ – інтернату цікаво пройшов урок української літератури  на тему: Т. Шевченко “Думка” (“Тече вода в синє море…”). Перебування Т.Шевченка у Санкт- Петербурзі.», який підготувала та провела вчитель української мови Онишко І.Я.                                          

 Не поет, хто забуває

 Про тяжкі народні роки.

                        Л. Українка                                                                                                                                                      

 

Метою уроку було ознайомити учнів з поезією Т. Шевченка, з’ясувати патріотичні мотиви твору; виховувати почуття пошани до творчості Великого Кобзаря, повагу до історичного минулого нашого народу.

Під час уроку була проведена літературна вікторина “Чи знаєте ви Т. Шевченка”, учні розглядали малюнки за темою “Минувшина в творах Кобзаря”. 

Шестикласники проглянули презентацію до твору Т.Шевченка “Думка” (“Тече вода в синє море…”), з цікавістю брали участь у грі “Шукачі скарбів”, розгадували ребуси.

Уже 200 років минуло від дня народження духовного батька українців Т.Шевченка  та його твори й досі не втрачають актуальності. Вони лише набувають нового звучання.

Є в Шевченка народження дата

Дати смерті в Шевченка нема.

                            Ліна Костенко.

 

 

 

Онишко І.Я., вчитель української мови та літератури

Немає коментарів

Схожі статті:

 Гра - вікторина "Найрозумніший ботанік". Гра - вікторина "Найрозумніший ботанік". Опубліковано: Середа, 20 грудня 2017 11 грудня  у Бориславській ЗСШ - інтернаті   вчитель біології  Пігур О.М. разом з учнями 6 - Б класу виконували  різноманітні завдання та відповідали на цікаві запитання в рамках гри - вікторини : "Найрозумніший ботанік". Навчити дітей любити рідний край, берегти природу, ознайомити з її різноманітністю...

Переглядів: 104 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 "Sport in our life"- урок англійської мови в 6 класі Бориславської ЗСШ-інтернату "Sport in our life"- урок англійської мови в 6 класі Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017  В 6 класі Бориславської ЗСШ-інтернату пройшов цікавий урок англійської мови на тему "Sport in our life", який підготувала та провела вчитель      Тимчій В.Ю. Ця тема є дуже важливою і актуальною для сучасних школярів, адже вони дуже багато часу проводять за комп'ютером, а це негативно впливає на...

Переглядів: 64 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook