Період публікації:

від

до

Категорія:

Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч

Опубліковано: Четвер, 12 жовтня 2017 

min
max

          За рішенням 50-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН з 1 жовтня 1991 року в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Україна як повноправний член ООН теж підтримала ініціативу міжнародного співтовариства.

      Відповідно до міжнародних стандартів, особою похилого віку вважають людину після 65 років. Нині їх у світі понад 629 мільйонів осіб, тобто майже кожен 10-й землянин.

    Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

    Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Старенькі практично є у кожній родині. Для когось це мама чи тато, для іншого це бабуся чи дідусь, а комусь це може бути чоловік або дружина. Люди старіють постійно, завжди й усюди. А ми є спостерігачами й учасниками цього безперервного процесу.

      До Міжнародного дня людей похилого віку у Мостиській ЗОШ №2 I-III ступенів підготовлено інформаційні стіннівки, у бібліотеці розгорнуто тематичні книжкові виставки «Бабусю, тобі низенько вклонюся».

Прилучилася до святкування Дня похилого віку й Мостиська ЗОШ №2 I-III ступенів. Учні 1 – А класу разом із класним керівником Федевич В.І. виготовили обереги на щастя дідусю та бабусі.

   Також з метою надання допомоги людям похилого віку у школі проводились благодійні акції «Ти можеш їм допомогти», «Турбота» із залученням волонтерських загонів.

  Організовано та проведено конкурс малюнків «Мої дідусь та бабуся», «Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч».

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Інтегрований день Історичні постоли Інтегрований день Історичні постоли Опубліковано: Четвер, 28 листопада 2019 В ОЗ 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного" відбувся неординарний навчальний день для учнів та педагогів. Історичні постоли одягли не тільки педагоги та учні школи, а й педагоги суспільно-гуманітарного циклу Рудківської ОТГ        

Переглядів: 199 Коментарів: 0

Відділи освіти

Учні Меденицької школи вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Романа Сусяка Учні Меденицької школи вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Романа Сусяка Опубліковано: Понеділок, 15 жовтня 2018 Напередодні Дня захисника Вітчизни представники громадської організації «Ветеранська спілка воїнів АТО «Дрогобиччина» Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату взяли участь в акції «Засвіти свічку в пам'ять Новітніх Героїв України». Вони завітали до смт Меденичі, щоб ушанувати...

Переглядів: 247 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook