Період публікації:

від

до

Категорія:

Перше вересня

Опубліковано: П`ятниця, 08 вересня 2017 

min
max

Святом знань розпочався новий 2017-2018 навчальній рік у Демнянському НВК. Після урочистої лінійки класні класоводи і класні керівники 1-11 класів провели перший урок. Вчителі обрали цікаві теми уроку, форми їх проведення.

У 5 класі (класний керівник Скрипець Г. М.) перший урок мав назву «Україна серед європейських держав: історія та сучасність). Учні працювали в групах, одна з яких представляла європейське співтовариство, а інша – нашу державу. Ознайомившись з запропонованою вчителем інформацією, діти частково помінялися місцями.

Кінцевим результатом став колективно розгаданий кросворд , ключовим словом якого була риса, що допомагає кожному українцю зробити свою державу гідною називатися європейською, - ПАТРІОТИЗМ. Цікаво, що до роботи активно залучилися присутні на уроці батьки.

Немає коментарів

Схожі статті:

 Міжнародний день рідної мови у ЗДО "Берізка" Міжнародний день рідної мови у ЗДО "Берізка" Опубліковано: Неділя, 23 лютого 2020 Найбільший і найцінніший скарб кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу. Наша мова- це той дар , з якого виростаємо й завдяки якому маємо велике право та гордість називатися українським народом. 21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови. З метою розширити і поглибити...

Переглядів: 280 Коментарів: 0

Відділи освіти

Акція "Тату, почитай мені!" продовжується Акція "Тату, почитай мені!" продовжується Опубліковано: Неділя, 23 лютого 2020 ЗДО "Берізка" знову запрошує батьків на акцію "Тату, почитай мені!" Дітки із задоволенням слухають казку, яку читає не вихователь, а рідний татусь або мама. Це найпрекрасніше , коли дитина пишається своїми батьками, коли її переповнює гордість за свого тата.

Переглядів: 276 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook