Період публікації:

від

до

Категорія:

1 вересня запрацював інноваційній освітній простір для дітей – ліцей «Еколенд» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 

min
max

Сьогодні, у День знань, свої двері перед школярами відчинив новий освітній навчально-виховний заклад – ліцей «Еколенд». Заклад нового формату складається із садка, початкової та основної шкіл. Розрахований комплекс на навчання 500 школярів.

Особливістю закладу є відокремлені зони активного дозвілля, сучасний спортивний майданчик, кабінети для творчого розвитку, IT-лабораторія.

Для наочного засвоєння почутої інформації учнями на території комплексу діє сад плодово-ягідних та декоративних рослин, овочеві грядки та метеоділянка.

Привітав із початком нового навчального року та відкриттям освітнього простору усіх присутніх голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дорогі діти, для того щоб стати сильними та відважними, вам потрібно добре вчитися і слухати та шанувати своїх батьків, людей, які готові для вас прихилити небо і зробити все можливе для вашого благополуччя. Сьогодні на святі присутні і ті люди, які забезпечують спокій і мир на нашій землі, військові, які ціною власного здоров'я дозволяють нам бути тут і мати можливість навчатись та зростати. Любі діти, ви – майбутнє Львівщини, майбутнє України і саме ви буде стояти на сторожі незалежності і розквіту нашої держави в майбутньому», - зазначив Олег Синютка.

Також в межах урочистостей Олег Синютка подарував учням Кобзар та побажав словами великого письменника «і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

На Турківщині урочисто відкрили нову школу (фото, відео) На Турківщині урочисто відкрили нову школу (фото, відео) Опубліковано: П`ятниця, 01 вересня 2017 Сьогодні у селі Нижня Яблунька, що на Турківщині, відкрили нову школу. Серед урочистостей з нагоди першого вересня відбулося святкове перерізання стрічки та мистецька частина за участі учнів школи. Відсвяткувати таку значну для гірського села подію зібралися мешканці Нижньої Яблуньки, вчителі, учні,...

Переглядів: 369 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

На Пустомитівщині відкрили ще одну нову школу (фото) На Пустомитівщині відкрили ще одну нову школу (фото) Опубліковано: Четвер, 31 серпня 2017 Сьогодні, 31 серпня, у с. Гамаліївка Пустомитівського району урочисто освятили новий навчально-виховний комплекс. У відкритті школи взяли участь високопосадовці, духівництво, вчителі, учні та мешканці села. Також долучилися до святкового заходу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка,...

Переглядів: 280 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook