Період публікації:

від

до

Категорія:

Більш як 500 пропозицій за 10 днів: на EdEra можна ознайомитися з оновленими проектами програм інтегрованого курсу «Природничі науки»

Опубліковано: Вівторок, 15 серпня 2017 

min
max

На онлайн платформі EdEra завершилося публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів – лише за 10 днів отримано 503 пропозиції для удосконалення програм. Оновлені проекти вже розміщено на онлайн-платформі EdEra.

Усі коментарі, отримані під час публічного обговорення, враховані авторськими колективами, що займалися розробкою проектів. На онлайн-платформі також розміщено таблицю, в якій автори програм дають зворотній зв’язок та власний коментар щодо кожної отриманої пропозиції.

«Це вже третє публічне онлайн-обговорення, що проводить МОН на платформі EdEra, і цей механізм вже продемонстрував свою ефективність. Перше обговорення програм початкових класів стало безпрецедентним за своєю відкритістю, не знижуючи планку, аналогічне обговорення було щодо програм 5-9 класів та інтегрованого курсу. Цей механізм дає можливість залучити до обговорення без перебільшення в сотні разів більше людей, ніж звичний механізм, що поширений у державних органах», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Загалом на обговорення було виставлено 4 різні проекти програм інтегрованого курсу «Природничі науки». До розробки кожного з проектів долучилися як вчителі-практики, так і профільні експерти.

«До кінця серпня доопрацьовані програми будуть розглядатись Національною академією наук України. Отже, так чи інакше, ми ще раз отримаємо зауваження і пропозиції та будемо на них реагувати. Для нас було надзвичайно важливо, щоб з нашими проектами змогли ознайомитися не лише науковці, а, в першу чергу, вчителі-практики, які безпосередньо читатимуть цей курс у майбутньому», - зазначила керівник робочих груп з розроблення програм інтегрованого курсу «Природничі науки» Тетяна Засєкіна.

Нагадуємо, що відкриті публічні обговорення навчальних програм, що проходили на онлайн-платформі EdEra, відбувалися за підтримки благодійного фонду «Відродження».

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

МОН пропонує для громадського обговорення проекти доопрацьованих програм з історії України для 6 та 11 класів МОН пропонує для громадського обговорення проекти доопрацьованих програм з історії України для 6 та 11 класів Опубліковано: П`ятниця, 14 грудня 2018 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проекти доопрацьованих програм для 6 та 11 класів. На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 № 1046 «Про утворення робочої групи для доопрацювання програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів...

Переглядів: 761 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Взяли участь у конкурсі «Колосок осінній - 2018» (фото) Взяли участь у конкурсі «Колосок осінній - 2018» (фото) Опубліковано: Субота, 01 грудня 2018 29 листопада 2018 року учні 5-10 класів НРЦ «Довіра» взяли участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі „КОЛОСОК”, метою якого є наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналіз та запровадження...

Переглядів: 416 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook