Період публікації:

від

до

Категорія:

«Історія, яка нас об’єднує»: триває Всеукраїнський конкурс наукових робіт

Опубліковано: Вівторок, 08 серпня 2017 

min
max

Молодих істориків Львівщині запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Тема: «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917-1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України».

Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Як повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки української історії; заохочення суспільного обговорення та правдивого висвітлення подій минулого, консолідації українського суспільства і поглиблення знань з історії України.

Особливо підтримуватимуться теми досліджень, які присвячені історичній антропології, мікроісторії, національно-визвольним змаганням, зокрема пропонуються теми: «Людина у вирі ХХ століття», «Репресії у ХХ ст.», «Українська національна революція 1917-1921», «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років», «Українсько-польські стосунки у ХХ ст.», «Історія українського війська», «Боротьба за ідею у ХХ ст.», «Сучасна історія України», «Євромайдан», «Революція гідності», «АТО», «Постаті української історії».

Об’єктом дослідження можуть бути як відомі історичні діячі, так і ті, кого відносять до так званих «пересічних людей». Цікавою є доля людини в контексті доби. Слід оминати добре досліджені постаті, або, якщо наполягаєте саме на такій особі, ви повинні переконати, що дослідження буде принципово новаторським.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявки до 1 вересня за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 14, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (відділ мистецтв та розвитку культури) з позначкою «Конкурс», e-mail: storythatunites@gmail.com, uklviv@ukr.net. Телефон для консультацій: 097-973-97-83, (032) 261-22-27; факс: (032) 261-25-93.

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі заявки на участь у конкурсі розглядаються на відповідність за формальними ознаками (конкурсна комісія приймає рішення щодо відповідності поданих матеріалів умовам конкурсу та щодо реєстрації претендента як учасника конкурсу, або відмови у реєстрації у випадку невідповідності матеріалів вимогам конкурсу) (структура заявки).

На другому етапі конкурсна комісія проводить оцінювання заявок і визначає переможців. Список визначених переможців публікується на сайтах Львівської обласної державної адміністрації, обласної ради та видання «Історичної правди».

Департамент з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації на підставі протоколу конкурсної комісії готує розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації про виплату премій переможцям конкурсу та їх науковим керівникам.

Переможці проводять наукові дослідження відповідно до задекларованих у поданих заявках концепцій і звітують про виконання зобов’язань перед конкурсною комісією до 13 вересня.

Дослідження переможців публікуються на сайті видання «Історичної правди» та рекомендуються конкурсною комісією до фахових видань.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

«Історія, яка нас об’єднує»: стартує Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує»: стартує Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт Опубліковано: Вівторок, 03 жовтня 2017 Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки української історії; заохочення...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

«Історія, яка нас об’єднує»:оголошено Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує»:оголошено Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт Опубліковано: Середа, 14 Червня 2017 Тематика цьогорічного конкурсу: «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917-1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України». Мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені...

Переглядів: 209 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

Другий Всеукраїнський молодіжний форум
20 жовтня 2017

Другий Всеукраїнський молодіжний форум

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»
24 - 26 жовтня 2017

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»
26 - 27 жовтня 2017

V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»

Опубліковано: Вівторок, 26 вересня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook