Період публікації:

від

до

Категорія:

У Зашкові завершився вишкільний табір для молоді (фото)

Опубліковано: Середа, 05 липня 2017 

min
max

Громадська організація «Юнацтво» за сприяння відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА провели вишкільний табір для молоді.

Цього разу він відбувався в с. Зашків Жовківського району, де народився полковник Армії УНР, голова Проводу українських націоналістів, перший голова ОУН, один з ідеологів українського націоналізму – Євген Коновалець.

Цей захід став традиційним, адже відбувається уже четвертий рік поспіль. Щорічно на вишкіл приїздять учасники з різних куточків Львівщини. Цього разу зі загального числа таборовиків виділялися дві групи – це діти учасників бойових дій на Сході країни та учасники табору «Комбатант 2017».

Навчання для учасників табору проводили учасники АТО з батальйону «Айдар», Спілка учасників бойових дій «Асоціації комбатантів», Організація T-Helpers, Центр військово-патріотичного виховання Самооборони «Галичина».

Прибувши на місце таборування, присутні розбили табір, облаштувавши усі необхідні елементи для життя на природі.

У межах вишкільного табору учасники відвідали музей Євгена Коновальця та могили батьків провідника. Також ознайомилися з географічними особливостями сіл Зашкова і Завадова, з метою використання набутих знань для оборони. Таборовиків навчали військовому мистецтву та наданню першої медичної допомоги в бою.

Опісля з присутніми обговорили питання важливості сортувати сміття. Вмотивована молодь вирішила не тільки сортувала власне сміття, а провела екологічну акцію і прибрала територію навколо табору. Пізніше сортоване сміття в загальній масі 66 кг (30 кг – скла, 20 кг – пластику, 15 кг – металу, 1 кг – алюмінію) здали на вторинну переробку, а виручені кошти передадуть на підтримку бійців АТО.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Учнівську молодь Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнських таборах «Хорунжий» Учнівську молодь Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнських таборах «Хорунжий» Опубліковано: П`ятниця, 27 квітня 2018 Упродовж 4 червня – 1 липня у м. Ковелі Волинської області проводитимуть чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України – «Хорунжий І», «Хорунжий II», «Хорунжий III», «Хорунжий IV». Метою...

Переглядів: 628 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Для молоді Львівщини організували англомовний табір Mini-Castle Camp Для молоді Львівщини організували англомовний табір Mini-Castle Camp Опубліковано: Вівторок, 05 грудня 2017 1-3 грудня у Львові вже вдруге відбувся англомовний табір «Mini-Castle Camp». Заняття проходили у Львівському обласному молодіжному центрі та Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького. За словами організаторів, це своєрідна міні-версія літнього...

Переглядів: 478 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook