Період публікації:

від

до

Категорія:

Благодійні пожертви, зібрані під час «Йорданської Яблуневої Ялинки – 2014», будуть скеровані на встановлення пам’ятника Т. Шевченку у с. Бірки

 

min
max

Впродовж 16-ти років у День Богоявлення Господнього у Львові з ініціативи митців проходить мистецько-меценатське дійство – «Йорданська Яблунева Ялинка».

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Наталія Гамкало розповіла, що цьогорічний захід буде присвячений 200-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Відтак, благодійні внески будуть скеровані на дві добрі справи, запропоновані митцями, а саме: встановлення меморіальної таблиці з нагоди 150-річчя створення першого українського професійного театру в Галичині, де вперше на українській сцені було поставлено драму Т. Шевченка «Назар Стодоля», та відкриття пам’ятника великому Кобзареві у с. Бірки біля новозбудованої загальноосвітньої школи, названої іменем Тараса Шевченка.

Нагадаємо, завдання щодо належної підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка поставив Президент України.

«Для гостей свята буде презентована різдвяно-феєрична програма – виступи знаних естрадних, академічних, аматорських колективів та виконавців. Ведучі вечора – студія «Магарич» та Наталія Миронюк», – сказала Н. Гамкало.

Зазначимо, що мистецький благодійний захід «Йорданська Яблунева Ялинка –2014» відбудеться під патронатом голови обласної державної адміністрації Олега Сала у ресторані «Високий Замок». До участі запрошені представники бізнес-активу, влади, громадськості.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook