Період публікації:

від

до

Категорія:

У с. Віжомля Яворівського району відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку

 

min
max

13 липня на центральній площі села Віжомля Яворівського району за участі громади села, гостей району та області відбулося відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку у формі погруддя на колоні. Про це поінформували у департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Архітектурний проект належать заслуженому діячеві мистецтв України Оресту Скопу, в якому використано погруддя авторства відомого скульптора Якова Чайки.

На відкритті пам’ятника були присутні лауреати Національної премії України ім. Т. Шевченка, громадські діячі письменник Роман Мар’янович Лубківський та поет Ігор Миронович Калинець.

У програмі мистецької акції прозвучали пісні Майдану у виконанні соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Петра Радейка. Твори Тараса Шевченка читав народний артист України Святослав Максимчук.

Пам’ятник встановлено за кошти громади та меценатів.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook