Період публікації:

від

до

Категорія:

Перший всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування

 

min
max

23-25 червня на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться Перший Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування.

Мета з’їзду – здійснити аналіз стану духовно-морального виховання дітей, підлітків та молоді, розкрити проблеми та окреслити перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування в Україні.

У процесі проведення з’їзду планується проаналізувати такі питання, пов’язані з викладанням предметів духовно-морального спрямування:

  • стан духовно-морального виховання у вітчизняних дошкільних, середніх та вищих навчальних закладах та викладання предметів духовно-морального спрямування;
  • результати соціологічних досліджень з проблематики духовно-морального виховання;
  • проблеми духовно-морального виховання;
  • статус вчителя з предметів духовно-морального спрямування;
  • духовно-моральне виховання в контексті концепції Нової української школи;
  • перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування;
  • механізми впровадження предметів духовно-морального спрямування у дошкільних, загальноосвітніх та вищих закладах освіти;
  • інтеграція матеріалів духовно-морального спрямування у процес викладання загальноосвітніх дисциплін;
  • засоби навчання з предметів духовно-морального спрямування.

До участі у роботі з’їзду запрошуються: народні депутати України; представники Міністерства освіти і науки України, обласних, міських і районних управлінь освіти і науки, вищих навчальних закладів; науковці, що вивчають проблеми духовно-морального виховання; директори загальноосвітніх навчальних закладів, їхні заступники з навчально-виховної роботи; викладачі предметів духовно-морального спрямування; директори та вихователі дошкільних навчальних закладів; учителі, що інтегрували матеріали духовно-морального спрямування у викладання інших дисциплін; представники релігійних і громадських організацій, психологи, соціологи.

У процесі роботи з’їзду планується напрацювати низку документів, які відповідатимуть на виклики сьогодення: подальше викладання предметів духовно-морального спрямування, інтеграційні процеси, вихід з духовної кризи, виховання патріотизму дітей та молоді.

Бажаючих взяти участь просять заповнити і надіслати на адресу Організаційного комітету реєстраційну форму. Контакти Організаційного комітету – e-mail: christian.lab@oa.edu.ua; тел.: 067-104-57-37, 067-503-20-05.

Зазначимо, що організаторами з’їзду виступають Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, громадська організація «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів з духовно-морального виховання» та  Науково-дослідницька лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook