Період публікації:

від

до

Категорія:

Найкращі науковці Львівщини отримають обласні премії

 

min
max

На виконання Указу Президента України від 16травня 2008року №444 «Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери» (зі змінами) розпорядженням т.в.о.голови облдержадміністрації «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2014році» призначено обласні премії відомим ученим

і знаним фахівцям та молодим ученим і спеціалістам Львівщини.

Цьогорічне вручення премій 20 відомим ученим та 88 талановитим молодим ученим приурочене Всесвітньому дню науки в ім’я миру і розвитку, який заснований ЮНЕСКО у 2001році і відзначається громадськістю щорічно 10листопада.

В урочистостях планується участь: ТурянськогоЮ.І. – т.в.о.голови Львівської обласної державної адміністрації, КолодіяП.Н. – голови Львівської обласної ради, НазарчукаЗ.Т. – голови Західного наукового центру НАН України і МОН України, академіка НАН України, БобалаЮ.Я. – голови Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області, ректора Національного університету «Львівська політехніка», професора.

Проведення урочистостей з нагоди вручення премій відбудеться 14листопада в приміщенні Львівського Будинку вчених. Початок – о 15.00год.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook