Період публікації:

від

до

Категорія:

Конкурс краєзнавчих робіт «Із книгою – у лабіринт пригод!»

 

min
max

Проект спрямований на залучення дітей середнього та старшого шкільного віку до активного дозвілля та спорту, розширення світогляду. Здійснюється шляхом формування інноваційної пропозиції проведення вільного часу на противагу пасивному його марнуванню. Проект поєднує у собі науково-пізнавальну та спортивно-туристичну складові.

22 жовтня оголошено конкурс творчих робіт з фотоілюстраціями на спелеологічну тематику. Учасниками проекту можуть бути школярі 7-11 класів. Формат роботи довільний (реферат, презентація, слайдшоу з коментарями, усна розповідь тощо). Роботи можна подати в електронному форматі на адресу оргкомітету: gorobets@manivci.lviv.ua, або принести у бібліотеку №40 (м.Львів, вул.Зелена, 130). При оцінюванні орфографічні та граматичні помилки не враховуються. Перевага надається роботам, де автор висловлює власну точку зору, та таким, які будуть представлені автором особисто під час кінолекторіїв.

Щосереди, з 22жовтня по 24грудня, відбуваються зустрічі учасників та організаторів конкурсу. У програмі зустрічей:

  • презентація конкурсантами своїх робіт;
  • кінолекторії на туристичну тематику. До проведення кінолекторіїв буде запрошено першовідкривачів та дослідників унікальних краєзнавчих об’єктів України.

Місце проведення: бібліотека №40, м.Львів, вул.Зелена, 130. Початок – о 16.00год.

30 найкращих авторів поїдуть у п’ятиденну науково-розвідувальну експедицію у печеру Млинки (Тернопільська область) 26-30 грудня.

Подробиці за тел.: 097-918-51-32 або 063-87-99-577.

Група в контакті: https://vk.com/event78996069.

Участь у всіх заходах проекту безкоштовна.

Проект втілюється за підтримки Львівської міської ради.

s-qZtiO7zj4

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook