Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар щодо організації комплексної допомоги дітям із порушеннями психофізичного розвитку

 

min
max

11-12 листопада у Львові відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Організація комплексної допомоги дітям із порушеннями психофізичного розвитку: освітні, соціальні та медичні послуги».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна державна адміністрація, департамент освіти і науки ЛОДА, Львівський національний університет імені Івана Франка, Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Довіра», МГО Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», ГО «Справа Кольпінга в Україні», м. Чернівці.

Відкриття семінару та пленарне засідання відбудеться 11листопада з 10.00год. до 13.00год. у залі засідань Львівської обласної ради за адресою: м.Львів, вул.В.Винниченка, 18.

12 листопада з 9.30год. до 13.30год. буде організовано роботу в секціях.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook