Період публікації:

від

до

Категорія:

Оголошено обласний конкурс молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої

 

min
max

З метою активізації виховної роботи серед підростаючого покоління, розвитку інтелектуального потенціалу молодого українства, популяризації місцевого літературного краєзнавства, виявлення та підтримки юних талановитих прозаїків, видання їхніх дебютних творів департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголошує обласний конкурс молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої.

Конкурс проводитиметься у два етапи:

  • І (відбірковий) – заочний етап – з 10 до 30 листопада – у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області;
  • ІІ (підсумковий) – обласний етап – з 15 до 28 грудня.

Роботи переможців І етапу в кожній номінації (в електронному та друкованому вигляді) та заявку на участь у ІІ етапі необхідно надіслати до 15грудня на адресу: 79008, м.Львів, вул.Винниченка, 1, Львівська обласна дитяча бібліотека; e-mail: kongrynevicheva@gmail.com.

Переможців обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої буде нагороджено дипломами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Додаток:

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook