Період публікації:

від

до

Категорія:

Заочний тур Міжнародного конкурсу з гуманної педагогіки «Кожна дитина – національне надбання країни і держави» продовжено до 15 грудня

 

min
max

ГО «Львівський обласний центр гуманної педагогіки» за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації проводить Міжнародний конкурс з гуманної педагогіки «Кожна дитина – національне надбання країни і держави».

Конкурс проводиться з метою запровадження ідей духовного гуманізму в освітній простір Львівщини, обміну кращими напрацюваннями з питань виховання дітей нового покоління, консолідації зусиль всіх дорослих членів суспільства довкола питання боротьби за Громадянина нової України – Освічену Людину з Шляхетним Серцем.

Конкурс складається з двох турів: заочного і очного.

Передбачені наступні номінації:

  • «Облагородження серця школяра» – для педагогів закладів середньої освіти;
  • «Світло Душі Дитини» – для педагогів дошкільної освіти;
  • «Батьківська місія» – для батьків;
  • «Скринька ідей у професію» – для студентів педагогічних закладів.

Заочний етап конкурсу триватиме до 15листопада 2014року.

Переможці першого туру будуть оголошені 18листопада 2014року.

Переможці та учасники заочного конкурсу запрошуються на очний етап, який пройде в рамках Других Львівських обласних педагогічних читань з гуманної педагогіки, що відбудуться у м.Львові 13-14 грудня 2014року. Місце проведення буде вказано додатково.

Додатки:

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook