Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові пройде навчально-практичний семінар «Методика сенсорної інтеграції»

 

min
max

Упродовж 10-14 листопада у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», що за адресою пр.Червоної Калини, 86а, проходитиме навчально-практичний семінар на тему: «Методика сенсорної інтеграції».

Навчання проводитимуть:

інґрідІнґрід Хеійкооп (Зевенхюйзен, Нідерланди). Фізичний терапевт із понад 24-річним досвідом, яка працює із розумово неповносправними дітьми, молоддю та дорослими. Протягом останніх 13 років – лише з дітьми віком від 3 до 12 років. Спеціалізується на роботі з дітьми із ДЦП, аутизмом та розладом сенсорних процесів. Веде курси з базових принципів розладів сенсорних процесів для опікунів та педагогів. Проводить курси із зменшення фізичної напруги для опікунів та педагогів. Є тренером фізичних терапевтів.

інґеІнґе Маттерс (Дордехт, Нідерланди). Фізичний терапевт із понад 12-річним стажем роботи з неповносправними дітьми. Спеціалізується на роботі із дітьми з ДЦП, аутизмом та розладом сенсорних процесів. Проводить тренінги для груп опікунів, педагогів з базових принципів розладів сенсорних процесів. Є тренером фізичних терапевтів та інструктором для студентів-фізичних терапевтів.

Реєстрація учасників розпочнеться о 09.00год.

Бажана попередня реєстрація учасників.

Передбачається доброчинний внесок.

Для реєстрації та за додатковою інформацією звертайтесь за номерами тел.: 067-586-70-28 – Олександра; 067-660-76-47 – Марина.

Додаток:

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook