Період публікації:

від

до

Категорія:

«Мойсей українського духа й культури» – поважне видання 2015 року на базі часопису «Артклас»

 

min
max

Року Митрополита Андрея у 2015 році присвячена серія високого рівня якості видань Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас», на базі якого видається мистецька науково-історична праця «Мойсей українського духа й культури» у двох книгах: «Вселенська постать Митрополита Андрея» та «Роль Митрополита Андрея у розвої національної культури і державності».

Не у зовнішніхобставинах, іне в політичнійконстеляціїлежить розв’язкавеликих завданьнароду, а тількиу внутрішнійсилі йогокультури...

Занепад культури якогось народу та її творчої сили - це більша трагедія, як упадок держави, яка є тільки найважливішимзасобом длярозвиткукультури.

Державуінколи легшевідзискати,ніж відродитисилу культуривласного народу.

АндрейШептицький

Книга 1

Вселенська постать Митрополита Андрея

У виданні використані архівні документи, монографії, наукові дослідження життя й багатогранної місійної, екуменічної, благодійної та пастерської діяльності Митрополита Андрея.

Книга ілюстрована портретами українських Митрополитів з їх життєписом, живописними творами Митрополита Андрея та його матері графині Софії, скарбами образотворчості зі збірки Національного музею у Львові ім.А.Шептицького.

Книга 2

Роль Митрополита Андрея у розвої національної культури і державності

У виданні використані наукові праці, монографії вчених і дослідників. Книга ілюстрована шедеврами українського мистецтва з фондової збірки ЛНМ, художньо-меморіального музею Олекси Новаківського та приватних збірок, творами учнів Олекси Новаківського і художниками, які були дорогі серцю Митрополита.

До створення цих видань запрошені науковці Львівського архіву, Національного музею у Львові ім.А.Шептицького, Львівського національного університету ім.І.Франка, Львівської національної академії мистецтв, Інституту українознавства НАН України, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту народознавства НАН України, Львівського католицького університету, родина Шептицьких з Польщі (зокрема модератом видання згодився бути сам Анжей Шептицький, прямий нащадок Митрополита Андрея).

У 2015 році щоквартальна передплата часопису «Артклас», на базі якого виходить наукова праця «Мойсей українського духа й культури», становить на перше півріччя: 123.00х2=246.00 грн., а закупівельна вартість – понад 300.00х2=600.00 грн.

Видання часописів «Артклас» на базі яких виходить праця «Мойсей українського духа й культури» можна передплатити на 2015 рік у будь-якому поштовому відділенні міста чи села.

Передплатний індекс – 09636

Контактна особа: Ольга Михайлюк, м.0678439767; mihajluk@gmail.com

Збільшення учасників передплати приведе до зменшення собівартості видання

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook