Період публікації:

від

до

Категорія:

Дорогі шанувальники часопису «Артклас»!

 

min
max

Всеукраїнський щоквартальний освітньо-мистецький передплатний часопис «Артклас» у 2015 р. продовжує видавати науково-мистецькі серії «Художня культура України»: «Мойсей українського духа й культури» – ця поважна наукова праця присвячена Року Митрополита Андрея (1-2 квартали);

«Галицько-Волинське князівство» (3 квартал) та «Розвиток образного мислення Особистості»: «Тисячі дитячих шедеврів» (4 квартал).

Серія «Художня культура України»

«Мойсей українського духа й культури». До створення видання «Мойсей українського духа й культури» запрошені науковці Львівського архіву, Національного музею у Львові ім.А.Шептицького, Львівського національного університету ім.І.Франка, Львівської національної академії мистецтв, Інституту українознавства НАН України, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту народознавства НАН України, Львівського католицького університету, родина Шептицьких з Польщі.

Книга 1. Вселенська постать Андрея Шептицького.

У виданні використані архівні документи, монографії та наукові дослідження життя та багатогранної місійної, благодійної та пастерської діяльності Митрополита Андрея.

Книга проілюстровані портретами українських Митрополитів з їх життєписом, живописними творами Митрополита Андрея та його матері Графині Софії, скарбами образотворчості зі збірки Національного музею у Львові ім.А.Шептицького.

Книга 2. Роль Митрополита Андрея Шептицького у розвої національної культури та державності

У виданні використані наукові праці та монографії вчених та дослідників.

Книга проілюстрована шедеврами українського мистецтва, з архівів художньо-меморіального музею Олекси Новаківського (філіалу Національного музею у Львові ім.А.Шептицького) та приватних збірок, творами учнів Олекси Новаківського та художниками, які були дорогі серцю Митрополита.

Серія «Художня культура України»

«Галицько-Волинське князівство»

У виданні використані монографії та історичні дослідження учених Львівського національного університету ім.І.Франка, Інституту українознавства НАН України, Львівської національної академії мистецтв. Книга проілюстрована шедеврами мистецтва Галицько-Волинської доби.

Серія «Розвиток образного мислення Особистості»

Тисячі дитячих шедеврів

Виходить на базі часопису «Артклас» у четвертому кварталі 2015 р.

Європейська методика та пелагічні досягнення ЛДШНМ, програми та проекти ЛДШНМ. Книга проілюстрована дитячими шедеврами переможців міжнародних конкурсів та проектів.

Серія «Світова архітектура»

Модернізм в архітектурі.

Виходить у 2016 році. В даний час проводиться науково-дослідна робота над створення цього видання, збір наукових та ілюстративних матеріалів про авторів, які представляли різні течії модернізму та їх творчість.

Щоквартальна передплата часопису «Артклас» на 2015 рік залишаються на рівні попередніх років і становлять 123.00грн., закупівельна вартість кожного видання – понад 300.00 грн.

Просимо підтримати передплату (передплатний індекс 09636) культурно-освітнього часопису «Артклас» на 2015р.

Будемо вдячні за поширення інформації серед зацікавлених осіб.

З найкращими побажаннями

Головний редактор, Ольга Михайлюк 0678439767; mihajluk@gmail.com

P.S.

У 2015 році «Артклас» разом з вірними партнерами Міжнародного форуму «Золотий мольберт» проводить унікальні пленери “Золотий мольберт дорогами Мойсея українського духа й культури». Річна передплата часопису «Артклас» дає право на отримання путівки на пленер у Львові та за її межами, суттєві знижки на проживання та харчування, яке організовується за кошти редакції.

З програмою Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт» можна ознайомитись після 10 січня 2015 року на сайті: artklass.lviv.ua або зробивши запит на mihajluk@gmail.com

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook