Період публікації:

від

до

Категорія:

«Уроки Мужності» та вишкіл «Золоті Леви»: на Львівщині продовжуються заходи з національно-патріотичного виховання школярів

 

min
max

У зв’язку з гострою необхідністю підвищення рівня національної та патріотичної свідомості серед молоді, відповідно до Указу Президента України № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» ГО «Правий сектор» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої політики ЛОДА проводить ряд заходів. А саме: патріотична освітня програма «Уроки Мужності» та військово-патріотичний вишкіл «Золоті Леви».

Патріотична освітня програма «Уроки Мужності» включає в себе проведення інструкторами-волонтерами теоретичних та практичних занять для старшокласників Львівщини з історії боротьби за незалежність України, вивчення основних зразків техніки та озброєння ЗСУ, основ тактичної медицини. Зустрічі з учасниками бойових дій на сході України. Програма триватиме впродовж 2018 року. Територіальне охоплення: Сколівський, Бродівський, Дрогобицький, Сокальський, Стрийський, Радехівський, Самбірський, Золочівський, Жидачівський, Кам’янка-Бузький, Жовківський, Пустомитівський райони, Ходорівська ОТГ, м. Червоноград та м. Львів.

Вишкіл «Золоті Леви» – це військово-патріотичні заняття для старшокласників із залученням учасників бойових дій на сході України, що проводитимуться в три етапи (I. 15-17 червня; II. 6-8 липня; III. 3-5 серпня) впродовж літніх канікул на спортивно-тренувальній базі в селі Коростів Сколівського району.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook